Rehber GeForce NOW Ücretli/Ücretsiz global sunucularda nasıl oynanır?

Hocam GeForce NOW'un Türkçe olması normal mi? Ve 40 civarı sıra var normal sanırım.
Normal. Bir de üzücü bir durum var ilk yorumlarda da bahsetmiş bir arkadaş bende geçen fark ettim Free aboneliklere 1060 atmaya başlamış normalde en düşük 2080 atardı ücretlide durum bu şekilde değildir diye umuyorum aksi taktirde çok fazla şikayet görürdüm forumlarında.

Normal. Bir de üzücü bir durum var ilk yorumlarda da bahsetmiş bir arkadaş bende geçen fark ettim Free aboneliklere 1060 atmaya başlamış normalde en düşük 2080 atardı ücretlide durum bu şekilde değildir diye umuyorum aksi taktirde çok fazla şikayet görürdüm forumlarında.
Premium abonelikte Rocket League oynarken GTX 1060 atıyor. :) Böyle orta grafikli oyunlarda hep 1060 atıyorlar. Bu hizmete kesinlikle para verilmez.

Evet GAME+'ta oynuyordum. 1060 yazıldığını görünce GAME+ premium hakkında konuşuyorsunuz sandım.
Türkiye sunucularının kötülüğünü zaten konu içerisinde yazmıştım artılar eksiler diye dediğin gibi kesinlikle para verilmez sürekli indirim ve kampanya yapıp tuzağa çekiyorlar insanları. Global NVIDIA sunucularında ücretsiz üyeliklere de 1060 atılmaya başlamış normalde en düşük 2080 atardı. Adamakıllı oyunlar eklendiği zaman üyelik alıp bakacağım tekrardan ücretlide de bir değişiklik var mı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı