GeForce NOW ücretsiz kullanılabilir mi?

GeForce NOW'ı kullanmak istiyorum fakat deprem bölgesinde olduğum için tek kuruşum yok, zaten bu dönemde öyle şeyleri de alamam. Allah'a şükür internetim ve bilgisayarım var, fakat GeForce NOW'a nasıl ücretsiz erişim sağlayabilirim? Her zaman sıra beklemem mi gerekir?

Öncelikle geçmiş olsun. Benim uygulamış olduğum bir yöntem var;

Chrome üzerinden Urban VPN eklentisini ekliyorum(net hızı önemli olduğu için kayıpsıza en yakın hızları bu VPN ile alabiliyorum). Yunanistan veya Macaristan serverlerinden birini seçiyorum. Bu template mail sitesini kullanarak da sürekli yeni hesaplar oluşturuyorum (yeni açılan hesaplarda daha az sıra bekleyebildiğimi keşfettiğim için yapıyorum). Ben ortalama 7-8dk civarlarında sıra bekliyorum. 1 saat oynama süresi veriyor. Bitince tekrar sıraya giriyorum. Bu şekilde bilgisayarımın kaldırmadığı birçok oyunu bitirebildim. Bu yöntemde önemli olan çok iyi net hızlarına ulaşabilmek. Ben TurkNet 1000 MB paketini kullandığım için verimli bir şekilde kullanabiliyorum bu yöntemi.

Yabancı NVIDIA hesabı oluştur, ücretsiz paket var. Sunucuları tek tek dene ama VPN aç. Oyuna girince VPN kapat mutlaka. Boş sunucu bulursun, TR sunucuları aşırı sıra var.

VPN ile denemiştim, o Avrupa sunucuları da dolu, bir tek Amerika sunucuları biraz sakin oluyor ama internet bayağı yavaş oluyor orada da.

GeForce NOW'ı kullanmak istiyorum fakat deprem bölgesinde olduğum için tek kuruşum yok, zaten bu dönemde öyle şeyleri de alamam. Allah'a şükür internetim ve bilgisayarım var, fakat GeForce NOW'a nasıl ücretsiz erişim sağlayabilirim? Her zaman sıra beklemem mi gerekir?
Zamanında avrupa sunucularında fazla sıra beklemeden 1 saatte bir şekilde sıraya girerek yaklaşık 1 yıl ücretsiz bı şekilde kullandım hala hala kullaniliyo olması lazım YouTubedan araştırıp bakabilirsin öncelikle VPN acip geforce now dan hesap aç ondan sonra o hesapla ücretsiz paket al geforce now da sonra VPN le geforce now uygulamasına girip hesabı gir sonra sıraya gir sıraya girdikten sonra VPN i kapa eğer çözüm bulmadılarsa hala bu şekilde calisiyo olmasi lazım bide bunu yapman için internetinin en az 40 mbps hız alması lazjm yoksa takılır

Zamanında avrupa sunucularında fazla sıra beklemeden 1 saatte bir şekilde sıraya girerek yaklaşık 1 yıl ücretsiz bı şekilde kullandım hala hala kullaniliyo olması lazım YouTubedan araştırıp bakabilirsin öncelikle VPN acip geforce now dan hesap aç ondan sonra o hesapla ücretsiz paket al geforce now da sonra VPN le geforce now uygulamasına girip hesabı gir sonra sıraya gir sıraya girdikten sonra VPN i kapa eğer çözüm bulmadılarsa hala bu şekilde calisiyo olmasi lazım bide bunu yapman için internetinin en az 40 mbps hız alması lazjm yoksa takılır
Eksik şeyler söylemiş olabilirim bu kadar basit değil çünkü biraz ugrastiriyo YouTubedan daha iyi öğrenirsin ben ordan ogrenmistim

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle, lütfen yanlış anlama ama bilgisayar ve internetin olduğuna göre evin yıkılmamıştır inşallah. E ev de yerindeyse normal bir gençten farkın nedir parasal olarak, yani deprem bölgesinde olman ve tek kuruş paranın bile olmaması arasındaki bağlantıyı anlamadım.

Hemen açıklayayım. Geforce nowu kurduktan sonra ayarlara gir ve sağlayıcı değiştire tıkla. Oradan nvidiayı seç ve hesap oluştur/giriş yap. Ardından sunucu seçmelisin. Eu west iyidir sırası fazla değil. Hikaye oyunu oynuyorsan ve ping rahatsız etmiyorsa eu sunucuları dolu olduğu zaman US sunucularını seçebilirsin. Sunucuların sıraları gün içinde değişiyor. Sabahları 50 kişi max 10-20 dk geceye yaklaştıkça 200 sıraya kadar çıkıyor 30 dk-2 saat. Oturum süresi 1 saat. EU southeast sunucusu bulgaristandaydı diye hatırlıyorum o sunucunun pingi 40'ı geçmez. Diğer eu sunucuları 80'i geçmez ve us sunucuları 220'yi geçmez. (Batmanda yaşıyorum). Vpn olarak urban vpn kullanabilirsin sweden, italy, croatia gibi avrupadaki ülkeleri seçebilirsin.

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle, lütfen yanlış anlama ama bilgisayar ve internetin olduğuna göre evin yıkılmamıştır inşallah. E ev de yerindeyse normal bir gençten farkın nedir parasal olarak, yani deprem bölgesinde olman ve tek kuruş paranın bile olmaması arasındaki bağlantıyı anlamadım.

Çalışamıyorum.

Kullanılabilir fakat sizin istediğiniz sanırım depremzedelere ücretsiz olarak Premium hesap verilmesi. Bunun pek mümkün olduğunu sanmıyorum.

Diğer arkadaşların dediği gibi 30 dakikalık versiyonu ile idare etceksiniz ya da daha basit oyunlar oynamanız lazım.

Alakası yok, sadece depremzede olduğum için çalışamadığımı belirtmek istemiştim.

Ücretsiz sürümünü denemek için indirmiştim, 230 kişi vardı önümde ve 1 saat sonra bu kişi sayısı anca 210'a falan düşebildi. Ben de böyle bir şey yaşayınca kaldırdım direkt.

Arkadaşım aldığı GFN 3 aylıktı sanırım, nasıl iyi mi diye sordum, o bile premiumda sıra beklediğini söyledi. Yani şöyle düşünün, sıra beklemeden direkt oynamak için yüklü bir miktarda para veriyorsunuz, ama yine de sizi sırada bekletiyor. Yapılmak istenen şey güzel fakat fiyat ve hizmet açısından rezalet bana kalırsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı