GeForce Now üyeliğim ne olacak?

Sadece Founders'lara düşmüş. O da geçici. Birkaç ay sonra 75 TL üzerinden yine faturalandırmayı yaparlar.

Kardeşim, hiçbir şey yapmana gerek yok. Öncelikle şöyle anlatayım. Senin Founders Edition hesabın yine temmuz ayında bitecek. Downgrade olayı kapandı. Dersen ki ben Founders'tan ayrılıp, Game+ kullanmak istiyorum; belirtilen tarih arasında iptal et üyeliğini. Sonra sana bir kod verecekler. O kodu kullanarak, "sadece" senin gibi Founders hesabı olanlara 50 TL aylık olacak.

Mesela benim Founders hesabım yok, Free takılıyorum. Bana ve benim gibilere yine 75 TL. Değişen tek şey, Founders'lara attıkları kazığı geri çektiler. İstediğin gibi Avrupa sunucularında oynayabileceksin.
Hocam hala 3 mayis bitis gozukuyor yaa 😭😭

Ben global hesap açıp o fiyattan kullanamaz mıyım?
Kullanırsın. Avrupa sunucuları Türklere kapanmayacak. Karardan vazgeçildi.
Hocam hala 3 mayis bitis gozukuyor yaa 😭😭
Hocam sakin olun. Düzeltilecek. Düzeltilmese dahi para iadesi yapılacak. NVIDIA Destek böyle söyledi. Ki düzeltilecek. Karar henüz çok yeni. Gerekli çalışmalar yapılacaktır. Corona'nın da etkisi var.
Kullanırsın. Avrupa sunucuları Türklere kapanmayacak. Karardan vazgeçildi.

Hocam sakin olun. Düzeltilecek. Düzeltilmese dahi para iadesi yapılacak. NVIDIA Destek böyle söyledi. Ki düzeltilecek. Karar henüz çok yeni. Gerekli çalışmalar yapılacaktır. Corona'nın da etkisi var.
Konuma beklerim. Gerekli açıklamaları yaptım:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı