Çözüldü GeForce Now üyelik güncelleştiriliyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
GeForce Now sunucuları TR'ye geldiğinden beri giriş yapamıyorum. Üyelik güncelleştiriliyor hatası veriyor linke tıkladığımda NVIDIA'nın sitesine atıyor tekrardan yeni üye olmama rağmen hata vermeye devam ediyor.

Ekran görüntüsü 2021-02-19 140725.png

Çözüm
Uygulamadan oturumumu kapatıp tekrar açtığımda 2 seçenek çıktı NVIDIA ve GAME+, GAME+ hesabımı girince sorun çözüldü.
Hatanın nedeni çok açık, ülkemizde kapalı betada ürün şuan. Beta kodu elde etmeden önce bende araştırmıştım konumumu değiştirip avrupadan bağlanmayı fakat TR central olarak görmekten usanmıyordu uygulama beni. Vpnle olur mu bilemedim. Sonuç olarak internet kaynağınızın biraz iyi olması gerekiyor.

Nasıl oynayabilirim ?
Dediğim gibi bilmiyorum, sunucu seçim ekranına ulaşabiliyorsanız, seçebilirsiniz sanırım, bir fikrim yok açıkçası.
1613733698336.png

Hatanın nedeni çok açık, ülkemizde kapalı betada ürün şuan. Beta kodu elde etmeden önce bende araştırmıştım konumumu değiştirip avrupadan bağlanmayı fakat TR central olarak görmekten usanmıyordu uygulama beni. Vpnle olur mu bilemedim. Sonuç olarak internet kaynağınızın biraz iyi olması gerekiyor.
VPN kullanmıyorum fakat beni EU Central2 sunucusuna atıyor sebebi nedir?
1613733807655.png

Dediğim gibi bilmiyorum, sunucu seçim ekranına ulaşabiliyorsanız, seçebilirsiniz sanırım, bir fikrim yok açıkçası.
Eki Görüntüle 886652

VPN kullanmıyorum fakat beni EU Central2 sunucusuna atıyor sebebi nedir?
Eki Görüntüle 886655
Bunun sebebini bilemiyorum ne yazık ki. Ben geforcenow olayını duyduğum gibi uygulamayı indirip sunucu bölümünü değiştirmeye çalıştım kullanabilmek için ama TR Centraldan başka bir sunucu gözükmüyordu. İlerleyen saatlerde şansım yüzüme güldü ve beta key elde ettim. Sanırım sizide otomatik EUya atmış. Sunucu değiştirme bölümünden bakın TR Central 1 var mı diye diyeceğim ama mutlaka denemişsinizdir.

Bunun sebebini bilemiyorum ne yazık ki. Ben geforcenow olayını duyduğum gibi uygulamayı indirip sunucu bölümünü değiştirmeye çalıştım kullanabilmek için ama TR Centraldan başka bir sunucu gözükmüyordu. İlerleyen saatlerde şansım yüzüme güldü ve beta key elde ettim. Sanırım sizide otomatik EUya atmış. Sunucu değiştirme bölümünden bakın TR Central 1 var mı diye diyeceğim ama mutlaka denemişsinizdir.
Ben GeForce Now ilk duyurulduğu tarihlerde kayıt olmuştum, o günden beri ara ara girip oynarım, belki bu yüzden EU sunucusuna atıyor olabilir. Hatta ilk aylarda bedava premium uygulaması vardı, ona da üye olmuştum. Sunucu değiştirme kısmında TR Central 1 bulunmuyor.

Geri
Yukarı