Çözüldü GeForce Now üyelik güncelleştiriliyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
GeForce Now sunucuları TR'ye geldiğinden beri giriş yapamıyorum. Üyelik güncelleştiriliyor hatası veriyor linke tıkladığımda NVIDIA'nın sitesine atıyor tekrardan yeni üye olmama rağmen hata vermeye devam ediyor.

Ekran görüntüsü 2021-02-19 140725.png

Çözüm
Uygulamadan oturumumu kapatıp tekrar açtığımda 2 seçenek çıktı NVIDIA ve GAME+, GAME+ hesabımı girince sorun çözüldü.
Ben GeForce Now ilk duyurulduğu tarihlerde kayıt olmuştum, o günden beri ara ara girip oynarım, belki bu yüzden EU sunucusuna atıyor olabilir. Hatta ilk aylarda bedava premium uygulaması vardı, ona da üye olmuştum. Sunucu değiştirme kısmında TR Central 1 bulunmuyor.
Evet muhtemelen sebebi budur. 15 martta ülkemizda uygulama herkese sunulduğunda sorununuz devam ederse destek ekibine bildirirsiniz. Canlı sohbet özelliği var diye biliyorum. Fakat ne kadar ilgililer bilemem. Geçenlerde bir arkadaşım iletişim kurmaya çalışmıştı ve oradan oraya sürüklenip sorununa bir çözüm bulamamıştı.

Beta kodunuz yok fakat nasıl üyelik gerçekleştirdiniz?
Üyelik gerçekleştirmek için beta koduna ihtiyacınız yok. Uygulamayı indirip, oturum açıp hatta steam hesabınızı dahi bağlayabilirsiniz Beta kodu olmadan. Ancak iş oyunlara girmeye geldiğinde giriş yapamıyorsunuz.

Evet muhtemelen sebebi budur. 15 Mart'ta ülkemizda uygulama herkese sunulduğunda sorununuz devam ederse destek ekibine bildirirsiniz. Canlı sohbet özelliği var diye biliyorum. Fakat ne kadar ilgililer bilemem. Geçenlerde bir arkadaşım iletişim kurmaya çalışmıştı ve oradan oraya sürüklenip sorununa bir çözüm bulamamıştı.

Beta kodunuz yok fakat nasıl üyelik gerçekleştirdiniz?

TR serveri değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı