GeForce NOW üyelik satın alınamıyor

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben Ziraat kartından 190₺ aylık paket almak istedim ama fotoğraftaki gibi hata aldım. Şimdi tekrar dışarı çıkacağım. Hangi karta yüklemeliyim yardımcı olur musunuz?

16803802102776251621382853395762.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben Ziraat kartından 190₺ aylık paket almak istedim ama fotoğraftaki gibi hata aldım. Şimdi tekrar dışarı çıkacağım. Hangi karta yüklemeliyim yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1723550

Kartınızın canlı desteği bulunuyorsa iletişime geçin. En sağlıklı cevabı onlar verir.

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben ziraat kartından 190₺ aylık paket almak istedim ama fotoğraftaki gibi hata aldım. Şimdi tekrar dışarı çıkacağım. Hangi karta yüklemeliyim yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1723550

Bu arada hocam "OZELTEKLIF1AY" koduyla 1 aylık paketi 130 TL'ye alabiliyorsunuz aynı kodun 3 aylısıda vardı sanırım.

Vallahi hocam geçerliliği yok gibi 3 4 aydır kod hala böyle.

İyiymiş hocam. Boosteroid bitince yüksek ihtimalle GeForce NOW'a geri döneceğim çünkü benim bazı istediğim oyunlar Boosteroid'de yok zaten Boosteroid'i sadece RDR2 ve GTA için almıştım RDR'yi kesin bitiririm GTA'yı da o zamana kadar oynarım.

Bu arada hocam "OZELTEKLIF1AY" koduyla 1 aylık paketi 130 TL'ye alabiliyorsunuz aynı kodun 3 aylısıda vardı sanırım.

Teşekkür ederim kanka sağ ol :D

İyiymiş hocam. Boosteroid bitince yüksek ihtimalle GeForce NOW'a geri döneceğim çünkü benim bazı istediğim oyunlar Boosteroid'de yok zaten Boosteroid'i sadece RDR2 ve GTA için almıştım RDR'yi kesin bitiririm GTA'yı da o zamana kadar oynarım.

Kanka ben de şimdi Boosteroid'e baktımda o daha iyi gibi içinde GTA V PUBG falan var, Tahminimce bitince Boosteroid'e geçeceğim.

Şimdi indirdim ve baktım fakat oynama sistemi keşke GeForce NOW gibi olsa sıra beklesek illa abonelik istiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı