GeForce NOW yüksek CPU kullanımı

LYAEX

Hectopat
Merhaba. Ben GeForce NOW kullanıcısıyım fakat tek sıkıntı GeForce NOW'da oyun oynarken çok fazla CPU kullanıyor. Şu an gösteremiyorum fakat %60 %70i buluyor. Eskiden Windows 7 kullanırken düşüktü CPU'su Windows 8.1e geçtim bu sıkıntıyla karşılaşmaya başladım. Ne yapmam gerek? Yardım eder misiniz?

Oyun oynuyorsun, oyun oynarken %10 CPU'mu bekliyorsun acaba? Eğer GeForce NOW yüksek CPU kullanıyorsa kaldırıp tekrar yükleyin.

Merhaba. Ben GeForce NOW kullanıcısıyım fakat tek sıkıntı GeForce NOW'da oyun oynarken çok fazla CPU kullanıyor. Şu an gösteremiyorum fakat %60 %70i buluyor. Eskiden Windows 7 kullanırken düşüktü CPU'su Windows 8.1e geçtim bu sıkıntıyla karşılaşmaya başladım. Ne yapmam gerek? Yardım eder misiniz?

Oyun oynarken tabii ki yükselir %50'nin altınamı düşmesini bekliyorsun eğer memnun değilsen yeniden yükle.

Düz mantıktan bakarsak normalde gpu'nun yaptığı işi yapıp yapılan işi bilgisayarına internet bağlantısı ile aktarıyor büyük ihtimalle sıkıştırarak yapıyor yoksa bir anlamı kalmaz ama yine de baya bir veriyi anlık olarak aktarıyor işte bu yüzden de cpu harcamasının çok olması kadar mantıklı bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı