GeForce NOW’a Mayıs Ayında 27 Yeni Oyun Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
geforce now mayıs oyunları

Her yeni ay, GeForce NOW’a NVIDIA DLSS desteğiyle yepyeni oyunların geleceği anlamına da geliyor. Bu ay, GeForce NOW Kütüphanesi’ne aralarında Star Wars Battlefront II, Star Wars Jedi: Fallen Order ve Star Wars: Squadrons’un da bulunduğu 27 yeni oyun eklenecek. Bu hafta kütüphaneye eklenen oyunlar Bakery Simulator (Steam’de yeni sürüm) Oaken (Steam’de yeni sürüm) Dinosaur Fossil Hunter (Steam’de yeni sürüm) Warhammer 40,000: […]

Devamı: GeForce NOW’a Mayıs Ayında 27 Yeni Oyun Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Star Wars Battlefront II ve Star Wars Jedi: Fallen Order oyunlarının GeForce NOW kütüphanesine eklenmesi çok güzel oldu. Her iki oyun da Steam kütüphanemde mevcut. Zaten GeForce NOW üzerinden de Steam ve Origin sürümlerinin oynanabileceği yazılmış. O halde GeForce NOW ile bu 2 oyunu da oynayabilirim. :)

Fakat ben GeForce NOW kullanmıyorum. Çünkü kullandığım bilgisayar zaten bu 2 oyunu da sorunsuz çalıştırıyor. İnternet hızım aslında GeForce NOW için fazlasıyla yeterli (75 Mbps internet kullanıyorum) fakat GeForce NOW'ı düzgün kullanabilmek için Premium almak gerekiyor. Onun da aylık fiyatı 110 TL. Zaten kullandığım bilgisayarda bu 2 oyunu da doğrudan sorunsuz oynayabilirken sırf GeForce NOW üzerinden oynamak için 110 TL vermeme gerek yok.

Fakat sistemi yetmeyen veya sisteminde sorun olan ve GeForce NOW üzerinden oynamak isteyenler için bu haber çok iyi oldu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı