GeForce NOW'a Red Dead Redemption 2 gelir mi?

Hocam xCloud sistemi Game Pass'e bağlı, Microsoft sadece Xbox PC oyunlarını getirecek, Game Pass'i değil.

Ben geleceğine ihtimal vermiyorum açıkçası. Google bile Stadia'ya gelmesi için yanlış bilmiyorsam Rockstar'a RDR2 için milyonlarca dolar ödemiş.

Kanka Enis Kirazoğlu'nun bir videosu vardı bir ara firmalardan bayağı veri falan çalınmıştı nvidianında g Now'a gelecek oyunları sızmıştı. GoW bunların arasıdnaydı gelmişti ve söylentiye göre GTA 6 bu isimler arasındaydı. O yüzden gelme ihtimali var. Zaten neredeyse her oyunda bir NVIDIA anlaşması var. Bundan dolayı gelebilir diyorum. Bu arada an itibari ile G NOW fiyatları zamlandı :/

Maalesef hocam. Artık GFN hiç kullanılmaz kendi topuklarına sıktılar bence.

Vallahi bayağı sövdüm. Ama başka seçeceğimde yok gene alacağım. Zaten biraz ona güveniyorlar. Ama saat sınırlaması getirerek bokunu çıkardılar sonra hatalarını anladılar. Eğer anlaşma yaptıkları firmaların oyunlarını getirirlerse gene büyük bir kitle yakalayabilirler.

Vallahi bayağı sövdüm. Ama başka seçeceğimde yok gene alacağım. Zaten biraz ona güveniyorlar. Ama saat sınırlaması getirerek bokunu çıkardılar sonra hatalarını anladılar. Eğer anlaşma yaptıkları firmaların oyunlarını getirirlerse gene büyük bir kitle yakalayabilirler.
Aylar önce 2K oyunu olan Marvel's Midnight Suns geldi fakat kaç ay geçti diğer 2K oyunlarından ses seda yok. Birkaç tane de Bandai Namco oyunu geldi fakat Elden Ring, Tekken 7 gibi büyük oyunların -en azından yakın bir zamanda- geleceğini pek düşünmüyorum. Microsoft oyunları da bir eklenmeye başlanamadı, harbiden berbat bir firma.

Zamanında Türkiye serverleri Türkiye'ye özel fiyatlandırma gelecek diye sevinmiştik. Hem serverler çok kötü hem de dolar üzerinden daha ucuza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı