GeForce Now'a Valorant geliyor

• Konuyu başlatan Kleyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 19B
Gelmesi imkansız diyemeyiz ama bir noktada öyle nedeni ise vanguard şimdi ne alakası var diyebilirsiniz GeForce Now sunucularından Bitcoin mining yapanlar var. GeForce Now developerleri açıkları kapatmaya çalışıyorlar ama vanguard olursa daha kolaylık olur.

Gelmesi imkansız diyemeyiz ama bir noktada öyle nedeni ise Vanguard şimdi ne alakası var diyebilirsiniz GeForce Now sunucularından Bitcoin mining yapanlar var. GeForce Now developerleri açıkları kapatmaya çalışıyorlar ama Vanguard olursa daha kolaylık olur.

Ben o açıklardan yararlanarak yapmıştım GTA 5 oynamıştım.
Evet, ancak daha fazla açmaları lazım. Biz ağladık diye avutmaya çalışmasınlar. Herkese açsınlar da Pakistan'lı, Hindistan'lı arkadaşlar gelip bizim serverlarda sıra beklemesin.

Hocam bir şey daha öğrendim onlar bizim serverları göremeyecek yerel olmayacak :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bügün Valorant turnuvası vardı Twitch'te. GeForce çalışanı Valorant geliyor diye söyledi.
Yayıncı adını veremem reklam olur. Ama ne zaman geleceği belli değil.

Hocam elinde herhangi bir link varsa paylaşır mısınız konuşmaya ait bende gelmesini istiyorum ama baktığım diğer sitelerde Valorantın gelmiyeceni söylüyorlardı.

Hocam elinde herhangi bir link varsa paylaşır mısınız konuşmaya ait bende gelmesini istiyorum ama baktığım diğer sitelerde Valorant'ın gelmiyeceni söylüyorlardı.

Hocam yerel bir link yok ama geçen Valorant turnuvası vardı Twitch de NVIDIA reflexs turnuvası Excalibur'la yapılan orada. Twitch'e chatte NVIDIA GeForce yetkilisi geldi Valorant gelecek mi diye sormuşlar o da yes demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı