GeForce NOW'a Xbox Game Pass üzerinden oynama seçeneği gelir mi?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Xbox 1.parti stüdyolarının oyunlarını GeForce NOW'a getirmek için anlaştı ve halihazırda yavaş yavaş getiriyor zaten. Bethesda da bu stüdyolardan biri bu da Fallout serisi ve Skyrim de gelecek demek. Bugün Starfield'ı detaylı gösterdiler ve aşırı hoşuma gitti. Malum dünya lideri ekonomimiz sayesinde oyunun 1800TL'den aşağı çıkacağını düşünmüyorum tek çaremiz 30TL'lik Game Pass. Yine dünya lideri ekonomimiz sayesinde güçlü bir PC'ye de sahip değilim oyunları GeForce NOW'dan oynuyorum. GeForce NOW'a Xbox seçeneği gelir mi? Bu Game Pass üzerinden oynanabilir demek zaten.

Xbox'n halihazırda kendi bulut sistemi var. Ülkemize gelene kadar VPN kullanarak erişebilirsin. GeForce NOW'a geleceğini düşünmüyorum.

Evet kendi sistemleri var ama resmi anlaşma yapmışlardı birkaç ay oldu kendi 1. parti stüdyolarındaki oyunları GeForce NOW'a getirecekler. Hatta yurt dışında Forza falan gelmeye başlamış. Buradaki direkt NVIDIA kendisi değil Turkcell aracılığı ile olduğu için daha ülkemizdeki GeForce NOW'a gelmediler.

Xbox stüdyolarının geliştirdiği oyunlar belki gelebilir fakat Game Pass desteği geleceğini sanmıyorum, çünkü Game Pass'in kendi bulut sistemi xCloud var zaten.

Xbox'n halihazırda kendi bulut sistemi var. Ülkemize gelene kadar VPN kullanarak erişebilirsin. GeForce NOW'a geleceğini düşünmüyorum.

Xbox stüdyolarının geliştirdiği oyunlar belki gelebilir fakat Game Pass desteği geleceğini sanmıyorum, çünkü Game Pass'in kendi bulut sistemi xCloud var zaten.

Keşke GTA 6 falan isteseymişim. PC Game Pass oyunları GFN'ye gelecek bir konferansda söylendi. Büyük ihtimal Game Pass ile oynama seçeneği de gelir diye düşünüyorum.

XBOX'n hali hazırda kendi bulut sistemi var. Ülkemize gelene kadar VPN kullanarak erişebilirsin. GeForce Now'a geleceğini düşünmüyorum.
xCloud'da klavye ve mouse desteği yoktu en son yanlış bilmiyorsam. Çok da işlevli değil açıkçası hâlâ yoksa.

Geri
Yukarı