GeForce NOW'da 85 Mbps internet ile FPS düşüyor

yoshitsune

Hectopat
Selam, GFN ile alakalı açtığım 3. konu sanırım. TT ile sözleşmem Haziran'da bitiyordu. Son ay cayma bedeli almıyorlarmış. Bende TurkNet'e geçtim. 80-90Mbps arası indirme hızı alıyorum. 10-12 arası ping değerlerim var. Ama hala akıcı değil. Hala kasma sorunlar devam ediyor. Videonun linkini, ayarlarımı ve Speedtest performansını paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 49
  • 1.png
    1.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 43
Böyle oynanmaz aga be :( ayarları düşürmeyi denedin mi end üşük bu mu?
Ben 32Mb hız Far Cry 5 720p low ayarda 40fps+ akıcı oynuyordum ama bedavayken.

Selam, GFN ile alakalı açtığım 3. konu sanırım. TT ile sözleşmem Haziran'da bitiyordu. Son ay cayma bedeli almıyorlarmış. Bende TurkNet'e geçtim. 80-90Mbps arası indirme hızı alıyorum. 10-12 arası ping değerlerim var. Ama hala akıcı değil. Hala kasma sorunlar devam ediyor. Videonun linkini, ayarlarımı ve Speedtest performansını paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun içi Ctrl+N yap SS alıp at.

Oyun içi CTRL+n yap SS alıp at.

Ping değerleri 14-15 civarı. Ping bir anda yükseliyor ve FPS dibe düşüyor. Bu GFN ile alakalı. Online oyun oynuyorum sürekli sabit ping değerleri alıyorum. Sunucu Ankara seçili bu arada. Ankara'da yaşıyorum.
Hocam seçili serveri değiştirip tekrar dener misiniz?

Ping değerleri 22-23 civarı oluyor onu da denedim.

Ping değerleri 14-15 civarı. Ping bir anda yükseliyor ve FPS dibe düşüyor. Bu GFN ile alakalı. Online oyun oynuyorum sürekli sabit ping değerleri alıyorum. Sunucu Ankara seçili bu arada. Ankara'da yaşıyorum.

Ping değerleri 22-23 civarı oluyor onu da denedim.
Payday oynarken aynısı olmuştu, oyun ve birazda GFN stabilizesi ile alakalı.

Böyle oynanmaz aga be :( ayarları düşürmeyi denedin mi end üşük bu mu?
Ben 32Mb hız Far Cry 5 720p low ayarda 40fps+ akıcı oynuyordum ama bedavayken.
Onu da denedim. Hatta Witcher 1 bile denedim GFN ile. Sürekli olarak fps düşüyor.
Payday oynarken aynısı olmuştu, oyun ve biraz da GFN stabilizesi ile alakalı.

Oyun ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. 2007 oyununu bile sağlıklı oynayamıyorum.

Geri
Yukarı