Çözüldü GeForce NOW'da Ark: Survival Evolved Epic Games için mod nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SeenSeey178

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi bir internete sahibim fakat bilgisayarım iyi değil. bu yüzden oyunları GeForce NOW üzerinden oynuyorum.
Ark Survival Evolved Epic Games kütüphanemde.
Steam'de olsaydı modlara abone olup indirirdim modları fakat Epic Games'te olduğu için tek Launcher gibi bir program lazım.
Ne yapmam gerekiyor modlu oynayabilmek için?
Şimdiden çok teşekkür ederim :).

GeForce NOW'da mod desteği yok bildiğim (atölyeyi kastetmiyorum).

Çözüm
Steam'den oynuyorsa gayet imkanlı. Ama Epic Games ise onun çözümünün sadece kendi bilgisayarında tek Launcher kurarak olduğunu biliyorum.

Dostum konu çok eski fakat dediklerin doğru Steam olursa GeForce NOW'a mod yükleyebiliyorsun fakat tavsiye etmem 1-2 mod bile yüklensin diye yarım saat falan bekledim.

Dostum konu çok eski fakat dediklerin doğru Steam olursa GeForce NOW'a mod yükleyebiliyorsun fakat tavsiye etmem 1-2 mod bile yüklensin diye yarım saat falan bekledim.
Cevabı yoksa ne kadar zaman sonra yazdığımızın bir önemi yok. Sonuçta hala birilerinin buraya gelip cevap arama ihtimali her zaman vardır. Bu arada ben 30 mod kullanıyorum 10 dakika sürmeden yükleniyor. Yalnız benim gibi biriyseniz tavsiye etmem. Çünkü ben oyunun dosyalarını değiştirerek oynuyorum ve bunlar çok gerekli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı