GeForce NOW'da Cyberpunk 2077 düşük FPS

XandX

Decapat
Daha fazla  
GeForce NOW Premium satın aldım ve Cyberpunk oynamak istedim fakat oyun çok düşük FPS veriyor. R ekran kartı RTX 2080 ama oyun bazen 45'lere düşüyor. Bunun grafiklerle alakalı olduğunu düşünüp en düşüğe aldım, düzelme olmadı. FSR 2.1 açtım performans modunda, o bile etki etmedi. Bu FPS sorununun herhangi bir çözümü var mıdır? (internetim 100 Mbps ve FPS kısıtlama ya da V-Sync açık değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW Premium satın aldım ve Cyberpunk oynamak istedim fakat oyun çok düşük FPS veriyor. R ekran kartı RTX 2080 ama oyun bazen 45'lere düşüyor. Bunun grafiklerle alakalı olduğunu düşünüp en düşüğe aldım, düzelme olmadı. FSR 2.1 açtım performans modunda, o bile etki etmedi. Bu FPS sorununun herhangi bir çözümü var mıdır? (internetim 100 Mbps ve FPS kısıtlama ya da V-Sync açık değil.)

GFN Cyberpunk 2077 FPS'i 45'e sabitliyor ayarlardan Max FPS kapattın mı?

GeForce NOW ayarlarında bu kısma gidin. Kare hızı 60 FPS mi?

resim_2022-12-31_144608928.png

1672487364711.png

Maksimum FPS`i Kapatın.

GFN Cyberpunk 2077 FPS'i 45'e sabitliyor ayarlardan Max FPS kapattın mı?
Evet max fps kapalı.

GeForce NOW ayarlarında bu kısma gidin. Kare hızı 60 FPS mi?

Eki Görüntüle 1619044

Kare hızı 60 FPS'e ayarlı onunla ilgilide bir problem yok.

Her girişimde kapatıyorum zaten onunla alakalı değil ne yazık ki.

Geri
Yukarı