GeForce NOW'da ekran bozulması ve donmalar oluyor

LeSâge

Decapat
Daha fazla  
Eskiden GFN Türkiye üzerinden oyuna girince internet hızımı düzgün gösteriyordu fakat şu an ne yaparsam yapayım sürekli 7 gösteriyor ve paket kaybımın olduğunu söylüyor. Oyun sırasında ekranda bozulmalar veya donmalar yaşıyorum. 30Mbps internet kullanıyorum. Ayrıca arada sırada oyun sunucularından düşebiliyorum. Bunun nedeni nedir nasıl düzeltebilirim?
İnternet testi yapınca internetim düzgün çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden GFN Türkiye üzerinden oyuna girince internet hızımı düzgün gösteriyordu fakat şu an ne yaparsam yapayım sürekli 7 gösteriyor ve paket kaybımın olduğunu söylüyor. Oyun sırasında ekranda bozulmalar veya donmalar yaşıyorum. 30Mbps internet kullanıyorum. Ayrıca arada sırada oyun sunucularından düşebiliyorum. Bunun nedeni nedir nasıl düzeltebilirim?

Bence internetin yetmiyor zaten minimum yanlış hatırlamıyorsam 25 Mbps idi galiba bence internetin yetmiyor.

Merhabalar, Bilgisayarınızın Wifi kartını güncellemeyi deneyin, çünkü GFN gibi bir uygulamada wifi kartınızı yoğun bir şekilde kullanırsınız, az da olsa işe yarayacaktır

Aynen bu saatlerde o sorun başlıyor. Gece yarısı hele hiç kullanılamaz oluyor, sabah oynamayı dener misiniz?
sabah müsait olmuyorum maalesef
Bence internetin yetmiyor zaten minimum yanlış hatırlamıyorsam 25 Mbps idi galiba bence internetin yetmiyor.
Ben 15 diye biliyorum fakat şöyle bir olay var. Eskiden internete yakın bir yerde kablo ile oynuyordum sıkıntı olmuyordu fakat şu an 3 metre falan uzağındayım. Bu yüzden yeni bir kablo da aldım. İlk başlarda o kadar sıkıntı olmuyordu fakat şu an artmaya başladı
O çok tuhaf bir şekilde herkeste aynı olmuyor. Ben 24Mbps ile akıcı CS:GO oynuyorum.
Kullandığın ayarları paylaşır mısın rica etsem?

Kullandığın ayarları paylaşır mısın rica etsem?

GFN ayarı diyorsan benim ayarlarım şu şekilde:

Yakalama.PNG

GFN ayarı diyorsan benim ayarlarım şu şekilde:

Eki Görüntüle 1121681
Benim de ayarlarım aynı fakat zayıf ağ koşulları şeyini kapatıyorum. Bir keresinde açıp denemiştim. İnternet sıkıntıya girince donmuyordu fakat görüntünün kalitesi düşüyordu(bazen önümü göremeyeceğim kadar). Sen de böyle bir sorun yaşıyor musun?

Dostum aynı sorun bende de mevcut. 75 mbps download paketim var ve bant genişliği gfn da 8 9 mbps. Onu yap bunu yap diyen arkadaşlar, emin olun sizden önce zaten yaptım. Çözümü gfn sağlayabilir. Lakin ilk ayım ve son ayım gfn ile. Xcloud deneyeğim. Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı