GeForce NOW'da Epic Games ile Ubisoft Connect'e bağlanılmıyor

rizelimehmet

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, GeForce NOW'da Epic Games'ten bir Ubisoft oyununa girmeye çalışırken ekteki gibi bir yazı çıkıyor, sizce sorun nedir?

Dosya Ekleri

• 20240129_162118.jpg
    20240129_162118.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa açıyorum oyunu, yani sanırım değil.

Oyunu Epic Games üzerinden Aldıysan Eğer Ubisoft Oyunları için Connect Hesabı açmak Gerekiyor Eğer Oyunun Direk Connect'e bağlıysa GFN'ın Kütüphanesinden Oyununu Connect hesabının kütüphanesini bağlayarak oynayabilirsin

Bildiğim Kadarıyla Daha doğrusu Yaşadığım kadarıyla GFN`da oynarken Epic Games`de bulunan bir Ubisoft Oyununu açmama izin vermiyor ve hata alıyordum bende onun yerine oyunu Connect Hesabı aracılığıyla açıp oynamıştım istersen bir dene

Oyunu Epic Games üzerinden aldıysan eğer Ubisoft oyunları için connect hesabı açmak gerekiyor eğer oyunun direk Connect'e bağlıysa GFN'ın kütüphanesinden oyununu connect hesabının kütüphanesini bağlayarak oynayabilirsin.

Bildiğim kadarıyla daha doğrusu yaşadığım kadarıyla GFN'da oynarken Epic Games'de bulunan bir Ubisoft oyununu açmama izin vermiyor ve hata alıyordum bende onun yerine oyunu connect hesabı aracılığıyla açıp oynamıştım istersen bir dene.

Oyunları Epic Games üzerinden aldım. Connect hesabım var, direkt Connect'in Launcher'i üzerinden oyunları bağlayabiliyor muyum?

Geri
Yukarı