GeForce NOW'da nasıl mod yüklenir?

Daha fazla  
GeForce NOW'da oyun oynarken atölye desteği olmayan oyunlara mod yükleyebilir miyim? Örneğin Stardew Valley, cybepunk 2077, Witcher 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW'da oyun oynarken atölye desteği olmayan oyunlara mod yükleyebilir miyim? Örneğin Stardew Valley, cybepunk 2077, Witcher 3.
Hayır oyunlar sunucuya kurulu hocam, siz değişiklik yaparsaniz herkes için geçerli olurdu ozaman. Mesela bir arkadasimda oynarken güncelleme gelmişti oyuna ama indirme işlemini sadece sunucuda yapıyordu.

Hayır. Ark survival oynarken .ini kurabilmek için türlü türlü yöntem denedim ve bir kaç öğrendiğim şey oldu. Ek olarak dosya indiremezsin. Ama önceden olan bir metin belgesini değiştirebilirsin. .ini'de metin dosyası oldupu için text editorden direk değişebiliyordum. Ama ek olarak dosya indiremezsin. Üstüne üstlük kurulması için senin oyunu yeniden başlatman lazım ama oyunu kapadığın an oturumun sonlanıp yenisini açtığında ise sıfırlanmış olduğunu göreceksin.

Sunucu kullandıkları için mod desteği olmaması normal ama bu oyun yapımcıları niye atölye desteği eklemiyor? Sonuçta modlar farklı farklı sitelerde var.

Sunucu kullandıkları için mod desteği olmaması normal ama bu oyun yapımcıları niye atölye desteği eklemiyor? Sonuçta modlar farklı farklı sitelerde var.
Her yapımcı oyununun modlanmasını istemiyor olabilir. Ona bakılırsa Hades oyunu diğer cloud gaming servislerinde varken geforce nowda yok niye? Her yapımcı böyle düşünmüyor maalesef.

Her yapımcı oyununun modlanmasını istemiyor olabilir. Ona bakılırsa Hades oyunu diğer cloud gaming servislerinde varken geforce nowda yok niye? Her yapımcı böyle düşünmüyor maalesef.
Steam'dan oyun dosyalarını değiştirsem sonra oyuna girsem olmaz mı? Sonuçta benim hesabım benim dosyalarım.

Geri
Yukarı