GeForce NOW'da olmayan Sea of Thieves uzaktan nasıl oynanır?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Çok uzun zaman oldu oynamayalı. PC'yi satıp MacBook aldım ve oyun GeForce NOW'da yok. Oyun hem Microsoft Store hem de Steam hesabımda var. Bunu uzaktan oynayabileceğim bir bulut oyun sistemi var mı? GeForce NOW'da kütüphanemdeki hangi oyunun adını yazsam çıkmıyor oyun çeşitliliği az.
Not: Oyun Sea of Thieves.

Son düzenleyen: Moderatör:
xCloud'da var sanırım sadece. Bir sürü rehber var nasıl kullanabileceğinizi anlatan. Onlara bakabilirsiniz ancak xCloud betada olduğu için çok dengesiz olabilir bazı anlarda.

xCloud zor da olsa Türkiye'de kullanılabildiğini duymuştum. Bu durumu araştırabilirsiniz.
xCloud'da var sanırım sadece. Bir sürü rehber var nasıl kullanabileceğinizi anlatan. Onlara bakabilirsiniz ancak xCloud betada olduğu için çok dengesiz olabilir bazı anlarda.
Xbox en-US olan ingilizce sitesinde "Game Pass" başlığı altında var ancak Türkçe olan sitelerinde gözükmüyor. İngilizce olan sitelerinden indirip başlasam Avrupadaki sunuculara mı bağlanır?

Xbox en-US olan ingilizce sitesinde "Game Pass" başlığı altında var ancak Türkçe olan sitelerinde gözükmüyor. İngilizce olan sitelerinden indirip başlasam Avrupadaki sunuculara mı bağlanır?
Türkiye'de desteklenmediği için Türkçe sitelerde gözükmüyor. Sosyal'de kullanmanız için yapmanız gerekenleri anlatan rehberler var. Direkt indirip oynayamıyorsunuz maalesef. Mac'te destekleniyor mu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı