Xbox üzerinden paylaşımlı FIFA 23 oynanır mı?

tRpSanctuary

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. GameSatış üzerinden hesap satan ararken şöyle bir ilana denk geldim. Adam biz satın aldık sizle paylaşıyoruz, ilerleme sizin hesabınız üzerinden oluyor diyor. Bu yöntem sağlıklı mı ve dediği gibi yasal mı? Deneyen alan oldu mu?
Perişan olursunuz asla sağlıklı bir yöntem değil. Sakın almayın. Ben çok muzdarip oldum bunlardan..

Bende birinden 60 oyunluk bi hesap aldim 600 tl ye bir bug gibi bi şeyleri var mw2 yi felan indirip kendi hesabimdan online bile oynayabiliyorum hic bir sıkıntı yaşamadım, ama sanirim yobtemin sağlıklı çalışması icin kablosuz baglamak gerekiyor cihazi.
Not : series s kullaniyorum.

Ne yönden? Ne gibi sıkıntıları oluyor acaba?
Ayrica bir grubumuz var her yeni oyun ciktiginda herkes azar bir miktar destek verip ana hesaba yeni oyunlar alınıyor sürekli. Whatsappda 100 kusur kisiyiz sorun yasayana yardim ediliyor cozmesi için

Son düzenleme:
Dayanamadım ve satın aldım. Ancak beklediğim gibi çıkmadı. Evet bu fiyata oynatıyor ancak her girişte size bir sürü hengame yaptırıyor, bıktırıyor. Bu şekilde kimsenin almak isteyeceğini sanmam. Aklında almak olan arkadaşlar bulaşmasınlar. Giden para içinde buraya bıraktığım bilgilendirme mesajım teselli ediyor beni 😄

Dayanamadım ve satın aldım. Ancak beklediğim gibi çıkmadı. Evet bu fiyata oynatıyor ancak her girişte size bir sürü hengame yaptırıyor, bıktırıyor. Bu şekilde kimsenin almak isteyeceğini sanmam. Aklında almak olan arkadaşlar bulaşmasınlar. Giden para içinde buraya bıraktığım bilgilendirme mesajım teselli ediyor beni 😄
Ben her girişte yapmıyorum. Konsolunuzu uyku moduna alın bir kere yapınca hesap değiştir kısmından o hesaba tıklayıp ileri diyosumuz sadece.
Konsol komple açılıp kapanırsa ozaman baştan yapmak durumundasınız onun içinde uyku modunda kullanıyoruz.

İsterseniz whatsapp grubumuza gelin sanırım gamesatışta satan kişilerin yöntemleri biraz daha teferruatlı grubumuzda yöntemimizin videosu var.

Son düzenleme:
Sana alma demiştim.

Ben her girişte yapmıyorum. Konsolunuzu uyku moduna alın bir kere yapınca hesap değiştir kısmından o hesaba tıklayıp ileri diyosumuz sadece.
Konsol komple açılıp kapanırsa ozaman baştan yapmak durumundasınız onun içinde uyku modunda kullanıyoruz.

İsterseniz whatsapp grubumuza gelin sanırım gamesatışta satan kişilerin yöntemleri biraz daha teferruatlı grubumuzda yöntemimizin videosu var.
Link atar mısın whatsapp grubu için

Konsol komple açılıp kapanırsa o zaman baştan yapmak durumundasınız onun içinde uyku modunda kullanıyoruz.

İsterseniz WhatsApp grubumuza gelin sanırım GameSatış'ta satan kişilerin yöntemleri biraz daha teferruatlı grubumuzda yöntemimizin videosu var.

Merhaba hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın :)) ben de aynı yöntemle PES 21 oynuyorum varsa değişik yöntemler benimle de paylaşır mısınız? Grup hala aktif ise katılmak isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı