GeForce NOW'da oyun önerisi

Yer
Switzerland/Zurich
Daha fazla  
Meslek
Ass.Dr
Steam'de, Epic'te veya Ubisoft Connect'de olan, indirimde bulunan ve GeForce NOW'da oynanabilen kaliteli, sürükleyici, tür fark etmeksizin alanında başarılı olan ve toplam 450 TL'yi aşmayacak bir oyun listesi önerisi bekliyorum sizlerden.

Hocam Epic kuponlu indirimler yapıyor belirli günlerde,(Yılbaşı, yaz'a giriş vs.) o indirimlerde Metro Exodus 40 TL'ye AC Origins, Odssey toplam 120 TL'ye alınabiliyor. Yaza girmemize az kalmışken bu indirim beklenebilir.

Hocam Epic kuponlu indirimler yapıyor belirli günlerde,(yılbaşı, Yaz'a giriş vs.) O indirimlerde Metro Exodus 40 TL'ye AC Origins, odssey toplam 120 TL'ye alınabiliyor. Yaza girmemize az kalmışken bu indirim beklenebilir.

O oyunlar var hocam, Origins hariç 😅
Steam'de, Epic'te veya Ubisoft Connect'de olan, indirimde bulunan ve GeForce NOW'da oynanabilen kaliteli, sürükleyici, tür fark etmeksizin alanında başarılı olan ve toplam 450 TL'yi aşmayacak bir oyun listesi önerisi bekliyorum sizlerden.

Bekliyorum.

Bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı