GeForce NOW'da oyun oynamak için Steam hesabı alınır mı?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW'da oynayabilmek için ucuza Steam hesabı alırsam sorunsuz bir şekilde oynayabilir miyim? Demek istediğim Dying Light 2 oyununa 233 TL vermek istemiyorum.

25 TL gibi ücretlere satılan ve bir oyunu 100 kişinin oynadığı hesaplardan ben de GFN için satın aldım. GFN üzerinden oynanabiliyor, kayıt dosyaları ise GFN'den kaynaklı olarak kaybolmuyor. Hesaba birisi giriş yapar ise bir uyarı veriyor fakat o uyarıyı alta alabiliyorsun.

25 TL gibi ücretlere satılan ve bir oyunu 100 kişinin oynadığı hesaplardan ben de GFN için satın aldım. GFN üzerinden oynanabiliyor, kayıt dosyaları ise GFN'den kaynaklı olarak kaybolmuyor. Hesaba birisi giriş yapar ise bir uyarı veriyor fakat o uyarıyı alta alabiliyorsun.

1 hafta sonra da kayıt dosyalarını rüyanda görüyorsun.

1 hafta sonra da kayıt dosyalarını rüyanda görüyorsun.
GFN üzerinden oynatılan oyunlarda Steam'den bağımsız olarak kayıt dosyası kaybolmuyor. NVIDIA'nın sistemi tıpkı kendi kişisel bilgisayarın gibi işliyor. Ben denediğim üç oyunda da ne başkasının kayıt dosyasına erişebildim ne de kendi kayıt dosyalarım silindi.

Hocam eğer hala ban yemediyseniz ve oyunu bitirdiyseniz sizden de alabililirim.

GFN üzerinden oynatılan oyunlarda Steam'den bağımsız olarak kayıt dosyası kaybolmuyor. NVIDIA'nın sistemi tıpkı kendi kişisel bilgisayarın gibi işliyor. Ben denediğim üç oyunda da ne başkasının kayıt dosyasına erişebildim ne de kendi kayıt dosyalarım silindi.
Yine de oyunları satın alarak oynamaya özen gösterin, çok sağlıklı yöntemler sayılmaz bunlar.

Hocam eğer hala ban yemediyseniz ve oyunu bitirdiyseniz sizden de alabililirim.
25 TL'ye aldığın hesabın şifresini vesaire değiştiremiyorsun, Steam Guard kodunu bile satıcıdan rıza ederek alabiliyorsun. Yani hesap bana ait değil.

Yine de oyunları satın alarak oynamaya özen gösterin, çok sağlıklı yöntemler sayılmaz bunlar.

25 TL'ye aldığın hesabın şifresini vesaire değiştiremiyorsun, Steam Guard kodunu bile satıcıdan rıza ederek alabiliyorsun. Yani hesap bana ait değil.
Hocam peki ne kadar süre oynadınız ve ban yemediniz? Demin The Witcher 3 oyununda denedim Geforce Now giriş ekanında çevrimdışı olmaya çalışırken sürem bitti ve atıldım. Eğer ban yemeyeceksem ben de almak istiyorum.

Geri
Yukarı