GeForce NOW'da oyunlar görünmüyor

omershn4

Hectopat
Epic, Steam ve Origin hesaplarım bağlı ama GeForce NOW'da sadece 20 oyun görünüyor ve bunlar da artık oynamadığım oyunlar. Mesela BF-4-1-5, Division 2 gibi oyunlar olmasına rağmen görünmüyor. Ubisoft oyunlarını Steam üzerinden almıştım. Tüm oyunların içine girip tek tek mi eklemem gerekiyor anlamadım. Daha sayamadığım birçok oyun var ama listede görünmüyorlar. Merak ettiğim birkaç tane daha oyun var mesela RDR2, GTA4, GTA 5 bunlar yok mu şu an? GFN'de onları hiç göremedim çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesapları Geforce NOW ayarlarından senkronize ettiniz mi?

Epic, Steam ve Origin hesaplarım bağlı ama GeForce NOW'da sadece 20 oyun görünüyor ve bunlar da artık oynamadığım oyunlar. Mesela BF-4-1-5, division 2 gibi oyunlar olmasına rağmen görünmüyor. Ubisoft oyunlarını Steam üzerinden almıştım. Tüm oyunların içine girip tek tek mi eklemem gerekiyor anlamadım. Daha sayamadığım birçok oyun var ama listede görünmüyorlar. Merak ettiğim birkaç tane daha oyun var mesela RDR2, GTA4, GTA 5 bunlar yok mu şu an? GFN'de onları hiç göremedim çünkü.

GeForce NOW'da Steam'de ya da başka bir platformda olan her oyun olmaz GeForce NOW'da arama kısmından arayın çıkmıyorsa oyun mevcut değildir.

Epic, Steam ve Origin hesaplarım bağlı ama GeForce NOW'da sadece 20 oyun görünüyor ve bunlar da artık oynamadığım oyunlar. Mesela BF-4-1-5, Division 2 gibi oyunlar olmasına rağmen görünmüyor. Ubisoft oyunlarını Steam üzerinden almıştım. Tüm oyunların içine girip tek tek mi eklemem gerekiyor anlamadım. Daha sayamadığım birçok oyun var ama listede görünmüyorlar. Merak ettiğim birkaç tane daha oyun var mesela RDR2, GTA4, GTA 5 bunlar yok mu şu an? GFN'de onları hiç göremedim çünkü.
Ubisoft oyunlarını eklemek için Uplay'i bağlamayı deneyin.
Rockstar oyunları da GeforceNow'da yok. Buradan bakabilirsiniz:

Steam harici diğer platformlarda sahip olduğunuz oyunları tek tek kendiniz kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Normalde GeForce NOW'ın bu özelliği uzun zaman önce eklemesi gerekiyordu ama halen Steam harici diğer platformları desteklememesi garip.

Hesapları Geforce NOW ayarlarından senkronize ettiniz mi?
Evet senkronize ettim, üç hesabı da bağladım ve senkronizasyon tamamlandı ama kütüphanemde hala aynı oyunlar görünüyor.

Ubisoft oyunlarını eklemek için Uplay'i bağlamayı deneyin.
Rockstar oyunları da GeForce NOW'da yok. Buradan bakabilirsiniz:

Tamamdır deneyeceğim. GTA V'e RDR'nin olmaması üzücü.

Steam harici diğer platformlarda sahip olduğunuz oyunları tek tek kendiniz kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Normalde GeForce NOW'ın bu özelliği uzun zaman önce eklemesi gerekiyordu ama halen Steam harici diğer platformları desteklememesi garip.
Biraz sıkıntılıymış o zaman ya tek tek eklemek. Peki geçen sene premium kullanırken bile çok fazla sıra bekletiyordu halen öyle mi premiumda da sıra bekliyor muyuz? Özellikle akşam saatlerinde resmen zulüm oluyordu girmek.

Evet senkronize ettim, üç hesabı da bağladım ve senkronizasyon tamamlandı ama kütüphanemde hala aynı oyunlar görünüyor.

Tamamdır deneyeceğim. GTA V'e RDR'nin olmaması üzücü.

Biraz sıkıntılıymış o zaman ya tek tek eklemek. Peki geçen sene premium kullanırken bile çok fazla sıra bekletiyordu halen öyle mi premiumda da sıra bekliyor muyuz? Özellikle akşam saatlerinde resmen zulüm oluyordu girmek.
3 aydır premium kullanıyorum ve hiç sıra beklemedim.

Geri
Yukarı