GeForce NOW'da oyunlar rahat oynanıyor mu?

nuri28can

Decapat
Merhaba, böyle bir teknoloji duyup araştırdım fakat bazı sorularım hakkında hâlâ yanıt bulabilmiş değilim. Kullananlar veya bilenler yanıtlarsa çok minnettar olurum. Öncelikle bu programı gerçekten kötü durumda olan dizüstü bilgisayarımda kullandığımda dahi istediğim herhangi bir oyunu oynayabilir miyim? Ultra yüksek ayarlardan veya mükemmel bir performanstan söz etmiyorum sadece 25 FPS (ve bir sürü drop ile) açabildiğim Valorant veya sürekli kastığından dolayı oynayamadığım Fall Guys gibi oyunları rahat oynayabilmek istiyorum.
Bir de 6 saatlik oturum süresi nasıl işliyor günlük olarak 6 saat mi kullanılabiliyor yoksa 6 saatte bir uygulamadan çık gir yaptığımda dahi sıfırlanabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, böyle bir teknoloji duyup araştırdım fakat bazı sorularım hakkında hâlâ yanıt bulabilmiş değilim. Kullananlar veya bilenler yanıtlarsa çok minnettar olurum. Öncelikle bu programı gerçekten kötü durumda olan dizüstü bilgisayarımda kullandığımda dahi istediğim herhangi bir oyunu oynayabilir miyim? Ultra yüksek ayarlardan veya mükemmel bir performanstan söz etmiyorum sadece 25 FPS (ve bir sürü drop ile) açabildiğim Valorant veya sürekli kastığından dolayı oynayamadığım Fall Guys gibi oyunları rahat oynayabilmek istiyorum.
Bir de 6 saatlik oturum süresi nasıl işliyor günlük olarak 6 saat mi kullanılabiliyor yoksa 6 saatte bir uygulamadan çık gir yaptığımda dahi sıfırlanabiliyor mu?
Hocam internetinize bağlı.
6 saat aralıksız oynandıktan sonra oturumdan atılıyorsunuz sonra tekrar girmeniz gerekiyor.

GeForce Now tecrübesi tamamen internet hızınıza bağlı bir durum. Onun haricinde her oyun yok, konuda belirttiğiniz Valorant dahil olmak üzere. Sadece GeForce Now kütüphanesinde bulunan oyunları tecrübe edebilirsiniz. Bunun haricinde zaten rekabetçi oyunlarda (hele ki rekabetçi FPS) bu sistemi kullanmak neredeyse her durumda size dezavantaj olacaktır.

Her oyun desteklemiyor girip bakabilirsin zaten destekleyen oyunlara. Ben bazen 500MBps fiber internet ile droplar yaşıyorum, görüntü biraz kötüleşiyor ve evde kimse kullanmamasına rağmen. Bence biraz sorunlu hala her oyun %100 performanslı çalışmıyor. Mesela New World girdim oynadım çok akıcı sanki kendi bilgisayarımdan oynuyorum gibi ama diğer yandan BF 2042 denedim takılmalar, donmalar, kasmalar, droplar her şey oluyordu. Ayrıca telefonda bile rahatça oynayabilirsin.

Merhaba evet ortalama her PC'de oynatıyor ve 6 saat olayı da çık gir yaparak oluyor. Tamamen internet hızınızla alakalı bu arada. Ben kendi telefonumla oynarken hiç sıkıntı yaşamadım. Ve oyunlar ilgili kütüphanenizde (Steam vb.) varsa ve GeForce nowdada varsa oynayabilirsiniz.

Nazar değdi ya 3 hafta kadar önce VPN ile sıra beklemeden girip Witcher oynuyordum şimdi önümde 500 kişi var. Tavsiye etmem eğer ücretsiz kullanacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı