GeForce NOW'da oyunların görüntüsü bozuluyor

SullivianKing

Decapat
GeForce NOW ile oyun oynarken pikselleşme oluyor ekranda, mesela Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve Battlefield 5 oynarken adami goremiyorum ama adam beni goruyor. Benim ekranim 1366x768. Oyunda ayar olarak bunu secince daha kotu oluyor, ondan 1920x1080 yapıyorum ve biraz daha duzgun oluyor ama yine yeterli degil, internetim 100Mbps Wi-Fi ve Ethernet ile de durum ayni. Sadece Ethernet arada giren lag'ı az da olsa duzeltiyor, onun disinda durum ayni. Ekrana bakarken kör oluyorum, KDA dusuk oluyor, yardim edin Allah rizasi icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum bit hızını arttırman gerekiyor pikselleşmeyi kaldırmak için, fazla verirsen çok takılır az verirsen böyle pikselleşme olur. Deneme yanılma yapman lazım.

GeForce NOW ile oyun oynarken pikselleşme oluyor ekranda, mesela Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve Battlefield 5 oynarken adami goremiyorum ama adam beni goruyor. Benim ekranim 1366X768. oyunda ayar olarak bunu secince daha kotu oluyor, ondan 1920x1080 yapıyorum ve biraz daha duzgun oluyor ama yine yeterli degil, internetim 100Mbps Wi-Fi ve Ethernet ile de durum ayni. Sadece Ethernet arada giren Lag'ı az da olsa duzeltiyor, onun disinda durum ayni. Ekrana bakarken kör oluyorum, kda dusuk oluyor, yardim edin Allah rizasi icin.

Hocam GeForce NOW ile oyun içi çözünürlüğünüzü 1920x1080 yapın sorununuz çözülecektir. Ama çok fazla internet harcayabilir aklınızda bulunsun. [Yaklaşık 1 hafta 1080p fortnite oynadım ve 50 gb yedi]

Ek olarak GeForce NOW'un kendi internet ayarları değil de kendiniz yaparsanız daha iyi olur. Mesela V-Sync kapatırsanız daha iyi verim alabilirsiniz.

Hocam GeForce NOW ile oyun içi çözünürlüğünüzü 1920x1080 yapın sorununuz çözülecektir. Ama çok fazla internet harcayabilir aklınızda bulunsun. [Yaklaşık 1 hafta 1080p fortnite oynadım ve 50 gb yedi]

Ek olarak GeForce NOW'un kendi internet ayarları değil de kendiniz yaparsanız daha iyi olur. Mesela V-Sync kapatırsanız daha iyi verim alabilirsiniz.

Internet paket cart curt hakkinda sorun yok ve GeForce dusuk internet hizi ayarinida kapadim hiz sinirini 50 yaptim yeterli bir limit ve şu an da pixellik yok ama bazen bip cut grt diye bir ses girip lag giriyordu şu an gormedim ama olursa yazarim.

Maksimum bit hızını arttırman gerekiyor pikselleşmeyi kaldırmak için, fazla verirsen çok takılır az verirsen böyle pikselleşme olur. Deneme yanılma yapman lazım.

50 yaptim hocam.

Internet paket cart curt hakkinda sorun yok ve GeForce dusuk internet hizi ayarinida kapadim hiz sinirini 50 yaptim yeterli bir limit ve şu an da pixellik yok ama bazen bip cut grt diye bir ses girip lag giriyordu şu an gormedim ama olursa yazarim.

50 yaptim hocam.
İnternet hızınız neyse örneğin 25 ise 22 vs. yapın

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı