Çözüldü GeForce Now'da Pikselleşme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ekstremum nokta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün itibarıyla bir arkadaş kendisi kullanmayacağı için GAME+ Beta kodlu hesabını bana verdi, ben de onu kullanıyorum dünden beri. Ama oynarken bir sorun var, pikselleşme sorunu. İnternet hızım 100Mbps, kimse de kullanmıyor. GeForce Now ayarları şu şekilde;

Screenshot_1.png

Ve bahsettiğim pikselleşme sorunu (oyun içi fotoğraf çekmedim);

Adsız.png

Fotoğrafı yakınlaştırınca fark edersiniz ki görüntü biraz çamurlu, piksel piksel gibi, HD değil yani.
İnternet değerlerim de şu şekilde;

Screenshot_2.png

Ayrıca Witcher 3'te kırmızı renkler bildiğimiz çamur gibi. 16p falan. Map'te ve savaştığımız karakterlerin üzerindeki bar, can barı, bunlar hep kırmızı ve hepsi çamur gibi. Nasıl çözebilirim bu durumu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paket kaybı vs yok dimi hocam?

Neden düşük çözünürlük seçili? 1080P, yüksek bitrate (kalite) seçeneği ile denedin mi?
Monitörümün maksimum desteklediği çözünürlük 1366x768. 1080P yapınca çok küçük oluyor her şey, okuyamıyorum.
Paket kaybı vs yok dimi hocam?
Hayır.
Otomatik kullanmayınız. Maks. bit hızını 50 Mbps yapınız.
Öyle de denedim bir şey fark etmedi, yine aynı hocam.

Maksimum bit hızı seçeneğinden otomatik yerine varsa kalite veya yüksek kalite seçenekleri seçilebilir. 1080P'de her şey küçük ama pikselleşme nasıl?

Bit hızını yükseltsen bile düşük çözünürlük daha az veri demek. 1080P'de sorun yoksa nedeni de belli gibi.

Zayıf ağ bağlantı koşullarına göre ayarla seçeneği açıksa kapatın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı