GeForce NOW'da ping sabit 160 oluyor

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Hangi oyuna girersem gireyim ping 160 ms de sabit o yüzden klavye mouse biraz geç tepki veriyor ve bu oyunun zevkini bozuyor görüntü kaliteslinde FPS'te bir sıkıntı yok ama paket kaybı 3000'lerde internet kullanımı % 2 yani 1-2 mb/sn kullanıyor internetim 35 mb/sn
Sunucu: Us central Türkiye sunucusunda oynamıyorum.

Hangi oyuna girersem gireyim ping 160 ms de sabit o yüzden klavye mouse biraz geç tepki veriyor ve bu oyunun zevkini bozuyor görüntü kaliteslinde FPS'te bir sıkıntı yok ama paket kaybı 3000'lerde internet kullanımı % 2 yani 1-2 mb/sn kullanıyor internetim 35 mb/sn
Bağlantı kablolu mu kablosuz mu?

Sunucu us central çok doğal Almanya hesabı aç düzelir o (Almanya hesaplı 80 ms de oynuyorum ben ) 13 mb/sn internetle yani düşün.

Sunucu us central çok doğal Almanya hesabı aç düzelir o (Almanya hesaplı 80 ms de oynuyorum ben )

Almanya VPN'i ile mi açacağım mesela Lüksemburg gibi? Ve açınca hangi sunucuda oynayacağım us centralmı yine.

@Mehmet.Heroo

Sunucu us central çok doğal Almanya hesabı aç düzelir o (Almanya hesaplı 80 ms de oynuyorum ben ) 13 mb/sn internetle yani düşün.

Hala 160ms Almanya ile hesap açtım ve girdim hala 160 ping.

1714844801054.png

@Mehmet.Heroo

Son düzenleme:
Almanya VPN'i ile mi açacağım mesela Lüksemburg gibi? Ve açınca hangi sunucuda oynayacağım us centralmı yine.

@Mehmet.Heroo

Hala 160ms Almanya ile hesap açtım ve girdim hala 160 ping.

Eki Görüntüle 2186818

@Mehmet.Heroo
Sunucu konumu us central yazdığı sürece fazla ping alırsın hocam.
Almanya frankfurta bağlı bir VPN.
O VPN açıkkende Almanya hesaplı bir GeForce NOW alırsan eğer ki işe yarayacaktır.

Aynı şeye

Windscribe VPN'sinden Frankfurt Almanya bağlı Almanya hesabı açtım bir tane oradan giriş yapıyorum sunucumda otomatikde. US'a bağlanırsan reklam izlersin reklamda pingi yükseltebilir onunda etkisi vardır.

Deniyorum hemen yazarım sonuçları

Almanya serverında 160 Amerika'da 50 kişi var bayağı fark var ya mecbur bekleyeceğiz artık :D @Mehmet. Heroo.

Geri
Yukarı