Dead by Daylight GeForce NOW'da ping oluyor

seamea

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar .biliyorsunuz Dead by Daylight hem Epic Games hem Steam üzerinden GeForce NOW aracılığı ile oynanıyor. Sorun şu ki oyuna atanan grafik sunucular sıkıntılı. Steam'deki Dead by Daylight 2060b ile açılıyor bu Steam'deki Dead by Daylight'ı çok kastırıyor ve lag yaratıyor oyundan DC oluyoruz. Epic Games'deki Dead by Daylight 2080C ile açılıyor. Epic Games'deki Dead by Daylight sorunsuz akıcı ve lagsız oynana biliyor. Asıl sorum şu bu sorunu NVIDIA'ya nasıl iletebiliriz? Steam'deki Dead by Daylight oynanacak derecede değil çok kötü vaziyette. NVIDIA bu sorunu düzeltmeli. NVIDIA kendi Forumunda'da yazdım iplemiyorlar. Uygulamadan geribildirim attım bir gelişme yok. Sorun benden kaynaklı değil kesinlikle sunucu kaynaklıdır. Kullandığım internet iyi durumda. Bilerek mi yapıyor NVIDIA anlamadım. Sorun hakkında birkaç SS.
Steam Dead by Daylight grafik sunucusu.

1.png

Epic Games Dead by Daylight grafik sunucu.

2.png

Kullandığım internet.

3.png

Çözümü bilmiyorum fakat bu seviyede internet kullanıp nasıl oyun bilgisayarın olmuyor anlamış değilim.

Bir yere kadar haklısın. İstanbul'un elit semtinde oturup Gaming setup olmaması garip. Şu an 40 bin TL bir kasaya veremem. 1650 ve 1660 serisi ekran kartını savunmayın açıkçası onlar 1 sene sonra patates olur. 2060 şu an orta segment kart olarak geçiyor hatırlatayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yere kadar haklısın. İstanbul'un elit semtinde oturup Gaming Setup olmaması garip. Şu an 40 bin TL bir kasaya veremem. 1650 ve 1660 serisi ekran kartını savunmayın açıkçası onlar 1 sene sonra patates olur. 2060 şu an orta segment kart olarak geçiyor hatırlatayım.

Hocam GeForce NOW'u sisteminizin yetmediği için karşı bağlantı ile bir bilgisayardan oynuyorsunuz diye düşündüm kusura bakmayın.

Hocam GeForce NOW'u sisteminizin yetmediği için karşı bağlantı ile bir bilgisayardan oynuyorsunuz diye düşündüm kusura bakmayın.
Sistemim yetmediği için Gforce Now 'u kendi bilgisayarımda kullanıyorum. Açıkcası oyunları Gforce now'da oynadığımı unutuyorum. Geçikme ,Çamurlaşma vesaire yok. Akıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı