GeForce Now'da The Witcher 3 Kötü Gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba arkadaşlar. 35 Mbps / 5 Mbps internet kullanıyorum. Custom için önerdiğiniz bitrate hızı, ayar değişimi falan var mı?

The Witcher 3'te 1080p 60 FPS ama görüntü hiç beklediğim gibi değil ama bir Tomb Raider'ı en yüksek ayarda açıyorum. Çok güzel gözüküyor. Sıkıntı Witcher 3'ün Geforce Now optimizasyonunda mı, yoksa benim internetim mi yetersiz kalıyor? Bu arada interneti tek ben kullandığımda test ettim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam Bulgaristan sunucusu geldi.
Almanya sunucusu ile farkına baktım.
Çok bir fark gözlemleyemedim.

TR'ye getirme ihtimalleri çok düşük bence. En fazla fiyatta yerelleştirme yaparlar, o kadar olur.

Bende anlamadım hocam Southeast'de 90 ms alıyormuşum ağ testine göre, central 3'de ise 60. güya daha az ping vermesi lazım Southeast'in.

@Colonel Miller işte ama kütüphânede oyun kalmadı. Geforce Now'a yapımcılar sıcak bakmıyor.

Stadia bu konuda yapımcılar ile daha iyi çalışıyor.

Ama TR gibi alım gücü düşük ülkelere oyunlar ve üyelik paketleri için fiyatta yerelleştirme yaparlarsa tadından yenmez.

@Colonel Miller işte ama kütüphânede oyun kalmadı. GeForce Now'a yapımcılar sıcak bakmıyor.

Stadia bu konuda yapımcılar ile daha iyi çalışıyor.

Ama TR gibi alım gücü düşük ülkelere oyunlar ve üyelik paketleri için fiyatta yerelleştirme yaparlarsa tadından yenmez.

NVIDIA'nın da Google'a karşı hamle yapması lazım. Oyun sayısı aşırı az ve bağımsız oyun dolu. Yani RDR 2 oynamak için mi alıyorum bağımsız oyun oynamak için mi alıyorum bu sistemi.

Hocam Bulgaristan sunucusu geldi.
Almanya sunucusu ile farkına baktım.
Çok bir fark gözlemleyemedim.

TR'ye getirme ihtimalleri çok düşük bence. En fazla fiyatta yerelleştirme yaparlar, o kadar olur.
Geldi hocam ama fiyatlar gözüme çok pahalı geldi ben şahsen vpn açıp avrupa serverindan alcam bence çoğu kişi almaz turkcellin elinde patlar hocam

Geri
Yukarı