GeForce RTX 4070 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nvidia-GeForce-RTX-30-Ekran-Karti-GPU.jpg

Ampere mimarili yeni ekran kartının eli kulağında. Gücünü AD104 GPU’dan alan RTX 4070’in çok kısa zaman içinde resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Tanıtımın hemen ardından ise perakende satışlar başlayacak. Çeşitli sektör kaynaklarından gelen bilgilere göre yeni GeForce modeli 599 dolarlık önerilen liste fiyatıyla piyasaya çıkacak. Founders Edition kartlar bildiğiniz gibi NVIDIA tarafından belirlenen başlangıç fiyatıyla satılıyor. […]

Devamı: GeForce RTX 4070 Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Minimum 14-15k arası fiyattan çıkar Türkiye'de.

Benim tahminim 16-17 arası bir fiyat.

2K üstüne 4070 Ti geliyor o zaman mantıksız olur aradaki performans farkı azımsanmayacak derecede. Ben ilk çıktığında 16-17k sonrasında 13-14K civarına geriler diyorum.

Tam tersi. Ucuz çıkacak sonra ilk fiyatlardan bulunamayacak. Hep böyle olur.

Geçen sene gördük aşırı uçuk çıktı 3050-3060 serileri sonra dibe çakıldı hepsi dolara bağlı bugün 19 üzerinden hesaplanıyorsa yarın 22 olduğu anda 20k bile olur ekonomi muhabbeti yapmaya gerek yok.

Geçen sene gördük aşırı uçuk çıktı 3050-3060 serileri sonra dibe çakıldı hepsi dolara bağlı bugün 19 üzerinden hesaplanıyorsa yarın 22 olduğu anda 20k bile olur ekonomi muhabbeti yapmaya gerek yok.
3000 serisini konuşmak saçma olur. Çip krizi vardı, kart yoktu piyasada. Şimdi 4070Ti'ı da gördük. Çıkış fiyatlarında kart yok doğru dürüst. Ucuz çıkacak ve sonra artacak. Önümüzdeki seneye kadar da fiyatların düşeceğini sanmam.

Arkadaşlar seçim vaadi olarak vergi indirimi vaatleri havada uçuşuyor. Bilgisayar ürünlerinde KDV olarak %18 uygulanıyor. Seçimden sonra doların yükseleceğini düşünüyorum. Sizce bilgisayar bileşenlerini şimdi mi almak mantıklı yoksa sonra mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı