Çözüldü GeForce NOW'la telefondan oyun oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Mumkun. Gamepad cikiyor ekranda sanal olarak. Fiziksel bir gamepad icin telefonunuzu destekleyen herhangi bir gamepadi satin alabilirsin.
Mumkun. Gamepad cikiyor ekranda sanal olarak. Fiziksel bir gamepad icin Android destekleyen herhangi bir gamepadi satin alabilirsin.

Cihazim iPhone 11. iPhone 11 için nasıl bir gamepad alabilirim?
AliExpress de böyle bir şey buldum bu işe yarar mı? 9.87US $ 44% OFF|Oyun denetleyicisi kablosuz Bluetooth uyumlu Gamepad hediyeler IPhone Android telefon için Tablet el kavrama oyun Mini Gamepad erkek| | - AliExpress

Oynanır fakat Wi-Fi bağlantısı GeForce NOW için çok sağlıklı olmuyor. Bluetooth bağlantısı olan kontrolcülerle oynayabilirsin. 🙂

Logitech F710 Kontrolcüm var Bluetooth adaptörü bilgisayara takılabiliyor, bunu iOS cihazlar için çevirebilecek bir alet var mı?

1660307673863.png

Cihazim İPhone 11. İPhone 11 için nasıl bir gamepad alabilirim ?
Aliexpress de böyle bir şey buldum bu işe yarar mı ? 9.87US $ 44% OFF|Oyun denetleyicisi kablosuz Bluetooth uyumlu Gamepad hediyeler IPhone Android telefon için Tablet el kavrama oyun Mini Gamepad erkek| | - AliExpress

Logitech F710 Kontrolcüm var Bluetooth adaptörü bilgisayara takılabiliyor bunu ios cihazlar için çevirebileceği bir alet var mı ?
Ise yarar, kusura bakmayin Android yazmisim aliskanlik iste. Telefonunuzun destekledigi herhangi bir kontrolcu ile oynayabilirsiniz.

AliExpress de böyle bir şey buldum bu işe yarar mı? 9.87US $ 44% OFF|Oyun denetleyicisi kablosuz Bluetooth uyumlu Gamepad hediyeler IPhone Android telefon için Tablet el kavrama oyun Mini Gamepad erkek| | - AliExpress

Logitech F710 kontrolcüm var Bluetooth adaptörü bilgisayara takılabiliyor, bunu iOS cihazlar için çevirebilecek bir alet var mı?

Eki Görüntüle 1483252

mcdodo Usb-A 3.0 To Lightning Otg Convertor, Gri : Amazon.com.tr: Bilgisayar lakin çalışır mı emin değilim hocam.

Logitech F710 Kontrolcüm var Bluetooth adaptörü bilgisayara takılabiliyor, bunu iOS cihazlar için çevirebilecek bir alet var mı?

Eki Görüntüle 1483252
Alıcı takmadan kullanılmıyorsa OTG adaptörü alman gerekiyor.

Geri
Yukarı