GeForce NOW 12Mbps oyun oynanır mı?

kavgacısarhos

Centipat
Daha fazla  
Elimde bir tost makinesi olduğundan GeForce NOW ile oyun oynamak istiyorum ancak internet hızım sabit 10-12Mbps. Bu internet hızı ile hikayeli offline oyun oynayabilir miyim?

Örnek: ETS 2, Bannerlord, Battlefield 1 gibi.

Hızlı mod ve 720P çözünürlükte oynarsınız. Ama çok oyunculu oyunlara bulaşmayın. Rakipleri BF 1 de göremezsiniz. Bannerlord ve ETS bence o kadar rahatsız etmez.

Elimde bir tost makinesi olduğundan GeForce NOW ile oyun oynamak istiyorum ancak internet hızım sabit 10-12Mbps. Bu internet hızı ile hikayeli offline oyun oynayabilir miyim?

12Mbps ile xCloud denemiştim çok kötüydü gecikme vardı ve görüntü 360p gibiydi çok da iyi bir deneyim olmaz sanki.

Ben 12 MBPS ile 1080p/60 fps oyun oynuyordum hiç gecikme donma gibi sorunlar yaşamıyordum. Bu birazda hattınızın kalitesiyle alakalı birşey. Hattınız iyiyse rahat oynarsınız.

Denemelisiniz bence kötü olucaktır, ayarlardan yarış moduna alıp evde tek başınıza internete baglıyken girmeyi deneyin daha az sorun olur ama genede berbat bir oyun deneyimi olur.

Geri
Yukarı