GeIL Evo Forza DDR4 8 GB 3000MHz RAM için uygun RAM tavsiyesi

EVO Spear almak mantıklı diye düşünüyorum çünkü aynı marka ve aynı MHz değeri hiç olmazsa en stabil çalışcak odur gibi hissediyorum öneriniz için teşekkür ederim.

Dostum seninle aynı RAM'i kullanıyorum. Stok kalmadığı için EVO Spear modelini almayı düşünüyorum. Sen aldın mı? Aldıysan stabil olarak çalışıyorlar mı? Cevap verirsen sevinirim.

İsteyen varsa GeIL EVO Forza 8 GB 3000 MHz RAM kullanmaktayım ben de 16 GB'a yükseltmek istiyorum lakin piyasada yok diye sıkıntı yaşıyorum. Satın almak isteyen varsa satabilirim ya da sizden alabilirim. Cevap verirseniz sevinirim :).

İsteyen varsa GeIL EVO Forza 8 GB 3000 MHz RAM kullanmaktayım ben de 16 GB'a yükseltmek istiyorum lakin piyasada yok diye sıkıntı yaşıyorum. Satın almak isteyen varsa satabilirim ya da sizden alabilirim. Cevap verirseniz sevinirim :).

Selam, aynı RAM'i kullanıyordum. GeIL EVO Spear 8 GB 3000MHz aldım. Ve şu an Dual olarak çalışıyorlar. GeIL EVO Spear modelini alabilirsin.

Ben daha almadım kesinleştiremediğim için ama en kısa sürede Spear alacağım aynı marka sonuçta en uyumlu o çalışır EVO Forza ile ve şey almam 3-4 hafta sürebilir nakit param yok :) ama evet söylerim.

Durum nedir bir sorun oldu mu?
Selam, aynı RAM'i kullanıyordum. GeIL EVO Spear 8 GB 3000MHz aldım. Ve şu an Dual olarak çalışıyorlar. GeIL EVO Spear modelini alabilirsin.

Kullanmakta olduğun sarı renkli bir RAM değil mi? Ve linkte ki RAM ile Dual olarak sorunsuz çalışıyor?

Son düzenleme:
GeIL Evo Forza DDR4 8 GB 3000MHz PC RAM elimde bir tane var. İlgilenirseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı