Geleceğe bir mesaj bırakın

Hangi tarihte bu konuya tekrar bakalım?

• Oy verenlerin toplamı
    157
İnşallah adam gibi üniversite kazanmışımdır onun dışında GTA 6 inşallah çıkar ve onu alabilecek ve kaldıracak bir PC alabilecek durumumuz olur onun dışında korona geçmiştir 2027 herhal ve umarım 2027 yaşıyor olurum ve Technopat şifremi hatırlıyor olurum 😅

Bayağı zaman olmuş unutmuşum vallaha.

Mutlu muyum? İşlerim iyi gidiyor mu? Belirttiğim parçalarda cihazı toplayabilmişim mi? Masaüstü PC topladım mı? Paraya kıyıp iPhone aldım mı?
Ülkemiz daha çok gelişti mi? TOGG satışları nasıl? Dolar kaç TL? Kıyamet yaklaştı mı? Şifrelerim ve hesaplarım yerinde duruyor mu? İstediğim şeyleri almış mıyım? GTA 6'yı açacak PC var mı? Ve her şeyden önemlisi eğlenerek oynmak isterim.

2024 de görüşürüz 👋

Son düzenleme:
Masaüstü bilgisayarım olacak mı?

Dolar kaç Türk lirası?

Dünya var mı?

Yaşıyor musun?

Artık Mars'ta mı yaşıyoruz?

Windows 11'in desteği sona mı erdi?

Hayatın çok değişik, 2024'de daha değişik olur kesin. Bu arada 2024'deki bene söylüyorum umarım olmuştur (şifreli şey y ved li)
Hayatım çok sıradan liseye geçtim okulum iyi gibi çok ödev var ve hastayım işte öyle. Y ved olmadı.

Sonralara sorular:

Nasılsın?

Okul nasıl?

Ekonomi nasıl?

Seçimlerde %30 CHP %29 AKP alacak 2. seçimlerde CHP kazanacak diyorum doğru çıktı mı?

Seçim sonrası ekonomi nasıl?

Savaş çıktı mı?

Geleceğe bir mesaj bırakın gelecekte ne olacağını tahmin edin ve ileride baktığımızda ülkemiz gelişirse "vay be bir zamanlar bunları mi konuşuyorduk?" deriz böyle şeyler.
Bir anket bırakacağım ne zaman bu konuya tekrar dönelim?
Yarın 20:00 da anket bitsin.(tama tam 20:00 da görmezsem ne zaman girersem o zaman söylerim bittiğini)

Dolar 18 lira bu zamanda bilgisayar alınmaz Alf0nz0 Kurtlar Vadisi izlemeyi unutma her yıl izle bitir.

Yeni konular

Geri
Yukarı