Geleceğim için ne yapmalıyım?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Ben 11. sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Ailem yaklaşık 1 buçuk ay önce bana ilk defa bir bilgisayar aldı. Fakat onların benim okumam için ne kadar emek sarfettiğini biliyorum. Gerçekten geleceğimi çok önemsiyorlar. Ben de aynı şekilde önemsesem de uygulayamıyorum. Ders çalışmıyorum. Üniversiteye gidince bu bilgisayara ne olacak onun hakkında da fikrim yok. Tek bildiğim geleceğime odaklanmak. Eşit ağırlık okuyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seninle aynı sınıf derecesindeyim ve bende aynı şekilde bir zamanlar boşluktaydım ne yapsam vs. sonra bir bilgisayarım oldu ve hemen ilgi alanlarımı keşfetmeye çalıştım editörlük ve grafikerliğe yoğun ilgi duyduğumu farkedince hemen bu işin üstüne gitmeye karar verdim şu 2 yılda kendimi çok geliştirdim ve seslendirmenlik çalışmaya başladım ancak bu işleri sanal ortamda hobi olarak free yapıcam gibi üniversitede bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum.Sende ilgi alanlarını keşfedersen hayat daha zevkli olacak.

Seninle aynı sınıf derecesindeyim ve bende aynı şekilde bir zamanlar boşluktaydım ne yapsam vs. sonra bir bilgisayarım oldu ve hemen ilgi alanlarımı keşfetmeye çalıştım editörlük ve grafikerliğe yoğun ilgi duyduğumu farkedince hemen bu işin üstüne gitmeye karar verdim şu 2 yılda kendimi çok geliştirdim ve seslendirmenlik çalışmaya başladım ancak bu işleri sanal ortamda hobi olarak free yapıcam gibi üniversitede bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum.Sende ilgi alanlarını keşfedersen hayat daha zevkli olacak.
İlgi alanım oyun tasarlamaktan yana. Gerçekten yapmak istediğim çok şey var fakat önümde bir takım engeller var. Konuyu açtığımda 11.sınıfs yeni geçmiştim şu an 12.sınıftayım. Ayrıca mesajınız için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı