Sıkılmamak için ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fikirlerin için teşekkür ederim eve müslümanım ve namaz kılıyorum fakat bu sene kuran öğrendim az çok ama pek tutturamadım okumayı o yüzden şuanlık sadece namaz kılıyorum.
Vaazları dinliyor musun?

Fikirlerin için teşekkür ederim evet müslümanım ve namaz kılıyorum fakat bu sene kuran öğrendim az çok ama pek tutturamadım okumayı o yüzden şuanlık sadece namaz kılıyorum.
Her gün evin çevresinde bir yürüyüşe çık. Farklı yerleri keşfedersin.

Sabah kalkıyorum adeta bir zombi gibi odama gidiyorum. 2010 yılından kalma laptopu açıyorum, CS:GO'ya giriyorum 30 dk boyunca oynayıp laptopun fanının yanına bir bardak su koyuyorum. Ben CS:GO oynarken çayımda hazırlanmış oluyor ardından 200 kere öldüğüm için bir ton sessiz küfür yiyorum, küfür yedikten sonra oyundan çıkıyorum. YouTube'a giriyorum iyi bilgisayarı olup oyun oynayanlara özenip YouTube'ı da kapatıyorum ardından GeForce NOW indireyim diyorum sonra bir de ne göreyim internet download hızı 10 Mbps ardından GeForce NOW'dan da umudumu kesiyorum. Zaten paralıymış ardından telefonla oynamak istiyorum sonra kendime hakaret edip olmayan şeyle nasıl oyun oynayacaksın diyorum, ardından ertesi gün yav biraz dışarı çıkıp hava alayım diyorum adımımı dışarı attığım an kendimi sahra çölünde gibi hissediyorum adeta ve kör olmamak için dışarı çıkmaktan vazgeçip tekrar eve geçiyorum. Sonrasında hobi edineyim diyorum 1000 parça puzzle yapmaya başlıyorum 2 gün sonunda puzzle bitiyor ve yine sıkılıyorum. Steam'den oyun oynayayım diyorum ama atladığım bir nokta olduğunu fark ediyorum ne PC güçlü ne de oyun alabilmek için tek kuruş param var. Ertesi gün erken kalıp televizyon izleyeyim diyorum bir de ne göreyim ilgimi çeken tek bir dizi bile yok sonrasında kardeşimle oyun oynayayım diyorum ardından kardeşimin olmadığı aklıma geliyor. Sonrasına babamla dertleşeyim diyorum bu sefer de babamın olmadığı aklıma geliyor. Öğlen oluyor evdekilerle konuşayım diyorum herkesin işte ya da evde olmadığını fark ediyorum ve yine sıkılıyorum. Ardından YouTube üzerinden birkaç video izleyeyim diyorum orkun ışıtmak vb. kanalların videolarını izledikten sonra elimde bir ıslaklık seziyorum sonrasında bir de ne göreyim hava o kadar sıcak ki oturduğum yerde elim terlemiş. Ardından biraz yatıyorum yattıktan sonra tekrar PC'yi açıyorum Technopat Sosyal'e girip insanlara biraz yardımcı olmaya çalışıyorum ve sonrasında tekrar CS:GO'ya girip botlarla oynuyorum. PC ısındığı için tekrar oyunu kapatıp boş boş PC ile uğraşıyorum. Sizce sıkılmamak için daha ne yapmayı deneyebilirim?

- Bu arada hava şu an 34 derece aslında yine iyi temmuz ayında 40 derece oluyor, bir de sabrımın biraz bile gelmesi için Steam'den ekli olan tek arkadaşımla konuşuyorum.

Televizyonuna xtream Player yükleyebilirsin. NBA TV, beIN sports, canlı diziler, Netflix, Disney, Prime Video filmleri ve dizileri var.

Ben bile bu taktiği yapıyorum. Avcumun içi gibi bilirim 5 sokak ötesini bile.
Deneyeceğim.

Televizyonuna xtream Player yükleyebilirsin. NBA TV, beIN sports, canlı diziler, Netflix, Disney, Prime Video filmleri ve dizileri var.
Hocam konuyu açtığımda yoktu ama şimdi Digitürk var beIN Moviesten bir şeyler izliyorum.

• Beğen
İfadeler: Rub
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı