Gelecek kaygısı için önerileriniz nelerdir?

Bilmem mi hocam bende malatyadayım tek üniversite var yani keşke her ilde 5-6 tane üniversite olsa ve hepsi düzgün olup puan sıralamaları iyi-orta falan diye gitse.

Her neyse konudan çıkmayalım hocam en doğrusu hedefiniz yönelik adımlar atmanız mesela temel matematik yoksa onu atın paragraf çözmeden başlayın daha zamanınız çok ama başlamanında tam zamanı bu zamanda başlarsanız çok rahat yetiştirirsiniz.

Aynen öyle hocam bu yaz hem bir iş yerinde hem de TYT çalışmayı düşünüyorum 11. sınıfta ise dershaneyi gitmeyi hakkımızda hayırlısı.

Aynen öyle hocam bu yaz hem bir iş yerinde hem de TYT çalışmayı düşünüyorum 11. sınıfta ise dershaneyi gitmeyi hakkımızda hayırlısı.

Hocam bakın bende ona yakın bir süreçten geçtim tek tavsiyem temeliniz yoksa ki 420 puan ve altı iseniz ya temel yok ya da temeliniz eksiktir hiç değilse temel yenilemiş olursunuz
Antrenmanlarla matematik 1 ve basit 1 paragraf kitabı ile başlayın sonra paragraf devam geometri problem çalışın sonra AYT matematik var zaten sonrası sizde.

Şimdiden başarılar dilerim :)

Hocam bakın bende ona yakın bir süreçten geçtim tek tavsiyem temeliniz yoksa ki 420 puan ve altı iseniz ya temel yok ya da temeliniz eksiktir hiç değilse temel yenilemiş olursunuz.
Antrenmanlarla matematik 1 ve basit 1 paragraf kitabı ile başlayın sonra paragraf devam geometri problem çalışın sonra AYT matematik var zaten sonrası sizde.

Şimdiden başarılar dilerim :)

Şimdi hocam açıkçası 9. sınıf 2. dönem depreme denk geldi ondan dolayı okula gidemedim 10. sınıfım iyi sizce konu mu çalışmalıyım soru mu odaklı gitmeliyim TYT çalışırken.

Şimdi hocam açıkçası 9. sınıf 2. dönem depreme denk geldi ondan dolayı okula gidemedim 10. sınıfım iyi sizce konu mu çalışmalıyım soru mu odaklı gitmeliyim TYT çalışırken.

Konudan başlayın çünkü her ne kadar iyi olsa da unutuyoruz veya bazı yerler eksik kalıyor en iyi ihtimalle tekrar etmiş olursun ilk dediğim gibi temelden başla zamanın bol verimli iyi kullan antrenmanlarla matematik 1'i şiddetle tavsiye ediyorum aynı zamanda bu kitabı çözerken paragrafada başla basit bir kaynak seç öyle zaten sonrası geometri problem.

9 ve 10'un konuları ise 9'a çok ağırlık verme basit bir tekrar et 10'u zaten biliyorsun iyi bir tekrar ile 10.sınıfın tam oturur

Bir de bunların hepsini yazın yapmak var disiplin isteyen bir süreç disiplininizi arttırın kendinizi terbiye edin ve bilgisayar ve telefon kullanmayı kısın.

Yazmayı unutmuşum 10.sınıf çok önemlidir ve dahada önemlisi hatta tyt ayt matematiğin abartmıyorum en önemli konusu fonksiyonlardır fonksiyonlara çalışın en az 1 fasikül bitirin

Kendini zorlama veya aceleci bir taraf sergileme sevdiğin merak duyduğun izlerken, dinlerken keyif aldığın bir şey varsa onun üzerine git ve meslek seçimini ona göre yap.

Geri
Yukarı