Gelecek nesillere takma isim önerisi

Yassupoi

Centipat
Daha fazla  
Forumda boş boş gezinirken aklıma gelecek nesillerin hangi nick nameleri kullanacaklarını, onlara bir nick kalmadığını söyleyen bir video geldi ve şöyle bir şey yapmak istedim:
Herkes farklı ve rastgele dillerde (Latin alfabesi) şeklinde nickler atsın çeviriden veya farklı yerlerden. Çünkü gerçekten İngilizce bir şey kalmadı. Hem bize eğlence olur hem onlara da bir miras kalır (!). Yanına dilin adını da yazmayı unutmayın!
Ben başlıyorum: mepeebis mepe (Gürcüce).
Herkesin nicklerini bekliyorum!
Edit:Troll gibi olursa çok daha iyi olabilir aslında.

Son düzenleme:
Forumda boş boş gezinirken aklıma gelecek nesillerin hangi nick nameleri kullanacaklarını, onlara bir nick kalmadığını söyleyen bir video geldi ve şöyle bir şey yapmak istedim:
Herkes farklı ve rastgele dillerde (latin alfabesi) şeklinde nickler atsın çeviriden veya farklı yerlerden. Çünkü gerçekten İngilizce bir şey kalmadı. Hem bize eğlence olur hem onlara da bir miras kalır (!). Yanına dilin adını da yazmayı unutmayın!
Ben başlıyorum: mepeebis mepe (gürcüce).
Edit: Troll gibi olursa çok daha iyi olabilir aslında.

Azad.

Herkes farklı ve rastgele dillerde (Latin alfabesi) şeklinde nickler atsın çeviriden veya farklı yerlerden. Çünkü gerçekten İngilizce bir şey kalmadı. Hem bize eğlence olur hem onlara da bir miras kalır (!). Yanına dilin adını da yazmayı unutmayın!
Ben başlıyorum: mepeebis mepe (Gürcüce).
Edit: Troll gibi olursa çok daha iyi olabilir aslında.

"Sumuklu Yucurta" Türkçe olarak.
Ahmerrad Arapça olarak.
Birisi kelime bozmaca diğerinde ise bir oyunda gördüğüm şehrin ismini salladım.
Her ne anlam çıkıyorsa bu isimlerden, pek umurumda değil.

Geri
Yukarı