Gelecek Partisi kurucu üyelerinden Suriyeli Khaled El Hodja Sığınmacılar yorumu

Bu ülkedeki muhalefeti gördük yeterince; sağ desen sağ değil, sol desen sol değil. 😂
Ben ulusunun çıkarını düşünen sağcı derim artık, Fransa'da ne güzel aldılar yönetimi eline.
Ben bizim siyasilerden hiçbir zaman bişey anlamadım. Ne oldukları belli değil hareketleriyle sürekli çelişki içerisindeler.

@Alizm gerçekten ben bizim siyasilerden bir şey anlamıyorum. Çoğu siyasi davasından şaşıyor. Her ne kadar HDP'yi desteklemesem de gördüğüm kadarıyla davasından şaşmayan tek parti HDP. HDP desteklemiyorum, yanlış anlaşılma olmasın ama adamların baştan beri ne olduğu belli ve o çizgi doğrultusunda gidiyorlar hep.

@Alizm gerçekten ben bizim siyasilerden bir şey anlamıyorum. Çoğu siyasi davasından şaşıyor. Her ne kadar Hdp'yi desteklemesem de gördüğüm kadarıyla davasından şaşmayan tek parti hdp. Hdp desteklemiyorum, yanlış anlaşılma olmasın ama adamların baştan beri ne olduğu belli ve o çizgi doğrultusunda gidiyorlar hep.

Onların çizgisinin seneler önce silinmesi gerekiyordu.

Gelecek Partisi kurucu üyelerinden, Suriyeli ÖSO'cu Khaled El Hodja, yeni ismi (Alptekin), Suriyelileri geri dönmesi halinde, Suriye’deki demografik yapının bozulacağını söyleniyor.

Suriyelilerden parti kurucu üyesi oluyorsa, kendi partilerini de kurmaya başlayabilirler demektir...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu habere kahkaha attım.

Geri
Yukarı