Gelen mail gerçek mi?

Fake oldugu belli araştırması gerek ayrıca neden ona bunu göndermişler ki Türk birisinden euro istemek akıllıca değil.
Yabancı websitelerden parayla satın almışlardır mailleri tek tek yolluyorlardır.

Maili silmesinin bir anlamı yok. Telefondan dolandırıcılar seni arayınca numaranı iptal etmek çözüm oluyor mu? Olmuyor.
Evet virüs temizliği yapmalı bence.

Yapmadığını düşünüyorum bir şey olmaz işlemler faketir ama diyelim değil işlemler başladığında bile bir şey olmaz.

Hocam sence bir Türk'e, Türkiye'de işlediği bir suçtan (!) dolayı Fransızca bir mail atarlar mı? Sil gitsin.

Ne yaptığınızı biliyor musun? Yoksa hiçlikten mi geldi bu şekilde?
Hiçlikten geldi

Tabii ki dolandırıcılık hocam. Her şeyi geçtim başka bir ülkenin polisi gelip size kendi ülkenizde ceza kesemez. Bazı arkadaşlarda ne yaptın da böyle bir mail geldi diye sormuş, mail içeriğinde böyle bir şey yazıyor diye arkadaş buna benzer şeyler yapacak diye bir durum yok. Zaten amaç böyle yüz kızartıcı şeylerle suçlayıp korku politikası yaratmak.

Dediğin gibi oldu gerçekten suçlanmak aşırı iritie etti ve korkuttu. Teşekkürler herkese

Tam anlamadım çocuk p*rn video falan mı paylaştın yoksa çocuklara mı? @gerginim12345

Öyle bir şey yapsam bu niye gersin beni ve burada paylaşıyım

Hiçlikten geldi

Dediğin gibi oldu gerçekten suçlanmak aşırı iritie etti ve korkuttu. Teşekkürler herkese

Öyle bir şey yapsam bu niye gersin beni ve burada paylaşıyım

Germekten kastım suçluysam durduk yere niye kendimi kötü hissedeyim yapacak kadar düşmüşsem bu tür şeylere kötü de hissetmem

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı