Gelen mesaj virüs mü?

Hocam kütüphanelerde belirli üyelik ile kitap alınıyordu hatırlamıyorsam, size bu üyeliği devam ettirmek için yeniden form falan doldurtcaklar bunun için atmışlar, yani scam değil.
Başka bir şey demediler. 19 Haziran'da kitapları teslim edeceğim tarihi verdiler. O zamana kadar izin vermezlerdi o zaman.

Verilen link kısaltma bağlantısı sizi bu siteye yönlendiriyor ve site gov.tr uzantılı, yani dolandırılma gibi bir durum yok güvenilir.

Eki Görüntüle 1814204

gov.tr uzantısını sadece devlet ve devlete bağlı kurumlar kullanabilir.
Boş sekmeye atıyor. Başka bir şey yapmıyor.

Bana fake gibi geldi. 5 senedir aralıklarla kitap alıyorum daha önce hiç böyle bir şey olmadı. Ayrıca atsalar kısaltmalı link kullanmaz devlet kurumları.

Bana fake gibi geldi. 5 senedir aralıklarla kitap alıyorum daha önce hiç böyle bir şey olmadı. Ayrıca atsalar kısaltmalı link kullanmaz devlet kurumları.
Fake değil. Bizzat fotoğrafta yazan siteye girdim ve sonu gov.tr ile bitiyor. Üstteki arkadaşın da dediği gibi gov.tr uzantısını sadece devlet kurumları kullanabilir.

''urlscan.io'' sitesinden Link'i taratıp, Link'in hangi siteye yönlendirdiğine bakabilirsin.
1686510902263.png
Kapalı bir sayfa gözüküyor. İlginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı