Gelen top ile yamulan burnun düzelme şansı var mı?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Halı sahada afganlilar ile maç yapıyorduk eğlencesine ama onlar çok sert oynuyordu. Sert şutlar çekiyorlardı. Sonra biz gitmek istedik ama bizi zorla tuttular. Korktunuz mu ne oldu, giderseniz sizi mahvederiz diye. Biz de oynadık ve sert çektikleri şut burnuma geldi ve burnum yamuk oldu çok üzgünüm. Çok güzel burnum vardı. Gören çoğu kişi estetik mi diye soruyordu ama artık şekli bozuldu. Düzelme şansı var mı?😟

Dosya Ekleri

• IMG_20230815_205829.jpg
    IMG_20230815_205829.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok üzücü bir durum. Küçükken buzda kayarken burun üstü düşmüştüm. Hem çok fazla yamuldu hem de bir sürü problem çıkarttı şu yaşıma kadar. Zamanla düzeldi ama kemikli bir yapı kaldı ve aşağıya doğru ilerledi. Çok geçmeden hemen KBB uzmanına görünün o sizin için en uygun şeyi yapacaktır. Mümkünse yarın muayene gidin.

Çok üzücü bir durum. Küçükken buzda kayarken burun üstü düşmüştüm. Hem çok fazla yamuldu hem de bir sürü problem çıkarttı şu yaşıma kadar. Zamanla düzeldi ama kemikli bir yapı kaldı be aşağıya doğru ilerledi. Çok geçmeden hemen KBB uzmanına görünün o sizin için en uygun şeyi yapacaktır. Mümkünse yarın muayene gidin.
Hocam bende 18 yaşına gelince burnumu düzelttireceğim.

Hocam bende 18 yaşına gelince burnumu düzelttireceğim.
Benimde ameliyat olmam lazım hem nefes alamıyorum hem de estetik olarak güzel durmuyor. Doktorum hemen gelip ameliyat olmamı istemişti fakat malum ülkenin durumdan dolayı bir türlü olamadım. :(

Geri
Yukarı