Gelen Valorant takas teklifi kabul edilmeli mi?

TTunahann

Centipat
Daha fazla  
Bir arkadaşımdan takas teklifi geldi sizce yapmalı mıyım?
Kendi hesabım: Champions 2021 Set, İyon Operatör, Yağmacı Vandal, Asil Phontom, Uzaylı Avcısı Bıçak.

Arkadaşın hesap: Seri Tetik Balta, RGX Katana, Uzaylı Avcısı Bıçak, Işık Muhafızı Hançer, Delipop Vandal, Köken Vandal, RGX Vandal, Oni Phontom, Afet Phantom, Seri Tetik Sheriff, Afet Ghost, Köken Operatör.

Ek olarak 5550 VP istiyor, sizce takas yapmalı mıyım?
Desenleri çok güzel ama kararsız kaldığım tek şey Champions setin bir daha gelmeycek olması.

Hesabım: Dia 1

Hesabı: Immo 2

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen o skinleri zamanla para ile alabilirsin ama arkadaşın ne yaparsa yapsın asla champions 2021 skinlerini almayacak. O yüzden kesinlikle hayır. O champions skinleri altın değerinde sakın öyle bir işe kalkışma hesabını sev. Gidip belki 2. el champions skinli hesap alır o hesap da kim bilir belki yarın belki başka gün belki 1 yıl sonra patlak verir geri alınır yani en iyisi senin kendi ellerin ile kurduğun bilgilerine hakim olduğun sahibi olduğun hesap. Kafan rahat skinlerin senin emekler senin hesap senin. Sakın bir skin için bu işe girişme. Ha ihtiyacın olur acil para lazım olur satılır mı desen eyvallah fakat bunlar saçma şeyler.

Asla hesap takas etmeyin ya da almayın. Dolandırılmayacağınızın ve memnun olacağınız hiçbir kanıtı yok.

Kanki okul arkadaşım sıkıntı olacağını sanmıyorum

Bir de takas nasıl sence benim yerdimde olsan yapar mıydın böyle bir takası

Neden

Sen o skinleri zamanla para ile alabilirsin ama arkadaşın ne yaparsa yapsın asla champions 2021 skinlerini almayacak. O yüzden kesinlikle hayır. O champions skinleri altın değerinde sakın öyle bir işe kalkışma hesabını sev. Gidip belki 2. el champions skinli hesap alır o hesap da kim bilir belki yarın belki başka gün belki 1 yıl sonra patlak verir geri alınır yani en iyisi senin kendi ellerin ile kurduğun bilgilerine hakim olduğun sahibi olduğun hesap. Kafan rahat skinlerin senin emekler senin hesap senin. Sakın bir skin için bu işe girişme. Ha ihtiyacın olur acil para lazım olur satılır mı desen eyvallah fakat bunlar saçma şeyler.

Kanki çok kararsızdım yazdığın mesaj için teşekkür ederim çok mantıklı geldi

Değişmemenizi öneririm hem immortal olması bir şey fark ettirmez siz yine oynayarak kendi rankınıza düşeceksiniz
Ayrıca sizin skinleriniz daha iyi.

Kanki okul arkadaşım sıkıntı olacağını sanmıyorum

Bir de takas nasıl sence benim yerdimde olsan yapar mıydın böyle bir takası

Neden

Kanki çok kararsızdım yazdığın mesaj için teşekkür ederim çok mantıklı geldi

Senin yerinde olsam başkasının zevkine göre dizilmiş bir hesap yerine kendi paramla kendi zevkime göre şeyler alırdım. Okul arkadaşın diye güvenmeni önermem.

Senin yerinde olsam başkasının zevkine göre dizilmiş bir hesap yerine kendi paramla kendi zevkime göre şeyler alırdım. Okul arkadaşın diye güvenmeni önermem.

Detaylı cevapların için teşekkürler karamsarlığım gitti seni dinleyeceğim.

Detaylı cevapların için teşekkürler karamsarlığım gitti seni dinleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı