Gelir belgesiz kredi kartı veren banka

Rec3p

Femtopat
Selam arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim ailemden aldığım aylık para var sadece, gelir belgesi olmadan kredi kartı almak istiyorum 7-8 bin TL limitli mümkün mü eğer böyle bir olay varsa hangi bankadan alabilirim.
@Tim @Quantum9

Son düzenleme:
7-8k direk çıkaramazsın. Enparaya başvur 1-1,5 arası ile başlarsın. Daha sonra 1 seneye kalmadan 10k olur. Tabi ödemeleri düzenli yaparsan

Hocam bende öğrenciyken çıkardım 750 TL ile geldi 3 sene önce. 2 sene öğrenciliğe devam ettim bu sene okul ile bağım bitti ve limitim şu an 36k oldu. Ama dediğim gibi ödemelerim hep düzenliydi.
Enpara'nın şubesi yok. Finansbank ile ortak çalışıyor. Havale-EFT falan gibi ücretler yok. Kart aidatı diye bir şey yok. Diğer bankalar yıllık 500TL gibi ücret alıyorlardı. 6 ay 250 sonraki 6ay 250gibi. Bu kart aidatı tahmini bu arada ama Enpara'da böyle bir şey yok.

Ayrıca birikim hesabı açıp günlük faizli paranızı da değerlendirebilirsiniz. 6kya kadar olan alışverişini faizsiz şekilde taksitlendirebiliyorsun. Ama bu şekilde ayda 3 tane ücretsiz taksitlendirme imkanın var. Mesela 6000TL tek çekim alışveriş yaptın. Faiz ödemeden taksitlendirebiliyorsun.

Dediğim gibi öğrenciysen başka kartlara bulaşma direk Enpara ile devam. Tek dezavantajı bonus gibi bir şey biriktirmiyor. Bana göre sorun değil. Dilersen biraz sitelerinden araştır daha birçok kampanya var. Spotify ve Netflix kampanyaları falan filan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim ailemden aldığım aylık para var sadece, gelir belgesi olmadan kredi kartı almak istiyorum 7-8 bin TL limitli mümkün mü eğer böyle bir olay varsa hangi bankadan alabilirim.
@Tim @Quantum9
Enpara şu an en mantıklısı hocam, bu son ekonomik olaylardan dolayı öğrenciye kredi kartı verme işi zorlaştı. Önceden İş bankasında vs öğrenci kart adı altında kredi kartları veriliyordu 2K limite kadar fakat şimdi aileden birinin TC sini vs ve gelir durumunu beyan eden bir belge istiyorlar ailenden herhangi birinin. Enpara düşünmez iseniz İş bankası 8K üzerinde geliri varsa evde birinin size 3500K limite kadar kart verebiliyor.

Enpara şu an en mantıklısı hocam, bu son ekonomik olaylardan dolayı öğrenciye kredi kartı verme işi zorlaştı. Önceden İş bankasında vs öğrenci kart adı altında kredi kartları veriliyordu 2K limite kadar fakat şimdi aileden birinin T.C.'sini vs ve gelir durumunu beyan eden bir belge istiyorlar ailenden herhangi birinin. Enpara düşünmez iseniz İş Bankası 8K üzerinde geliri varsa evde birinin size 3500K limite kadar kart verebiliyor.

Hocam siz anlıyorsanız bana yardımcı olur musunuz dediğinizi çıkarıayım bende zaten 5 aydır İş Bankası'nın 2000 TL'lik kredi kartı var üniversiteli diye ama 2000 TL yetmiyor o yüzden biraz daha yüksek kart lazım 7k-8k limitli lazım o yüzden ne yapmalıyım ya da hangi kredi kartını almalıyım bunun için?

Hocam siz anlıyorsanız bana yardımcı olur musunuz dediğinizi çıkarıayım bende zaten 5 aydır İş Bankası'nın 2000 TL'lik kredi kartı var üniversiteli diye ama 2000 TL yetmiyor o yüzden biraz daha yüksek kart lazım 7k-8k limitli lazım o yüzden ne yapmalıyım ya da hangi kredi kartını almalıyım bunun için?
Hali hazırda İş bankası varsa şubeye gidip yükseltebilirsiniz aslında. Ailenizde anne baba da çalışıyorsa veya emekli varsa onunla beraber de gidebilirsiniz. Arttırım yapmaları lazım.

Geri
Yukarı