Öğrenciye kredi kartı veren banka önerisi

Öğrencilik zamanımda İş Bankası ve Ziraat Bankası'ndan kredi kartı çıkartabilmiştim. Öğrencilere özel kartları bulunmakta, dilerseniz inceleyebilir ve başvurabilirsiniz.

Merhaba öğrenciye hangi bankalar kredi kartı verir ve kaç tane kredi kartı sahibi olabilirim? Şu an Yapı Kredi üzerinde bir kartım var ancak memnun değilim bankadan.
Bankaların her biri, öğrencilere yönelik farklı kredi kartı seçenekleri sunar. Bazıları gelir belgesi istemezken, bazıları ise kefil veya aile desteği gibi ek belgeler talep edebilir.

Bankalar: Akbank, Garanti BBVA, İş bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Ziraat Bankası, DenizBank

Yapı Kredi Play Card. Öğrenci belgesi gönderince aidat vermiyorsunuz. Pek bir avantajı yok en azından ben hiç denk gelmedim.

Aylık gelire en azından asgari ücreti yazmak gerekiyor.

Öğrencilik zamanımda İş Bankası ve Ziraat Bankası'ndan kredi kartı çıkartabilmiştim. Öğrencilere özel kartları bulunmakta, dilerseniz inceleyebilir ve başvurabilirsiniz.

Bankaların her biri, öğrencilere yönelik farklı kredi kartı seçenekleri sunar. Bazıları gelir belgesi istemezken, bazıları ise kefil veya aile desteği gibi ek belgeler talep edebilir.

Bankalar: Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Ziraat Bankası, DenizBank.

İş Bankası'nın 8500 limiti var ziraat in nasıl hocam?

Geri
Yukarı