Gelir kazandıran site önerisi

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Bazı siteler var, yaptıklarımız karşılığında para vereceklerini söyleyip hata vb veriyorlar. Gerçekten çalışan (logo tasarımı yapamam, masa başı olacak bir de.) Bir site öneriniz var mı? Anket olur, reklam izleme olur...

Zaten masa başı çalışıyorum yaz tatilinde ama çok boş vaktim oluyor, amaç boş zaman bir şey kazandırsın yani ana gelir kaynağı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
O tip sitelerde hiçbir şey kazanamazsınız hocam. Yatırım yapmanız gerekir, 100 TL yatırırsınız. Site kapanmadan paramı çıkarayım diye dua edersiniz. Onun dışında 20 TL alt çekme limiti koyarlar. 3-4 gün video izleyip, anket tıklayarak durursunuz, zamanınızı heba ederseniz. 19 TL olur bakiyeniz, bir daha da görev gelmez ekranınıza. Bu sitelerin mantığı budur. Zamanında bizler de giriştik böyle işlere. Kimse cebinden para vermez. Reklam ve anket yaparak para kazanma devri 2011'lerda bitti.

Bazı siteler var, yaptıklarımız karşılığında para vereceklerini söyleyip hata vb veriyorlar. Gerçekten çalışan (logo tasarımı yapamam, masa başı olacak bir de.) Bir site öneriniz var mı? Anket olur, reklam izleme olur...

Zaten masa başı çalışıyorum yaz tatilinde ama çok boş vaktim oluyor, amaç boş zaman bir şey kazandırsın yani ana gelir kaynağı değil.
Arz talep meselesi az kişinin yapabildiği bir yeteneğin varsa kazanabilirsin ama anket ve reklam izlemekle kazanamazsın, kazansan bile kuruşları geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı