Gelişme odaklı online oyun önerisi

319565

Hectopat
Kafamda ki oyunu betimlemeye çalışacağım. Fakat biraz karışık ve abartı olabilir.

Oyunun evreni Adventure Time gibi biraz fantastik olmasını isterim. Gelişme odaklı olmasını ve bunu ekmeğini yemek isteirm. Örenğin LoL'de kasılıp bir sürü item alınca tek atmanın verdiği his gibi. Oyunda bosslarla savaşıp item düşürmeyi, ticaret yapmayı ve kendi iç dünyasının olmasını isterim.

Sistemim neredeyse tüm oyunları açacak düzeyde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif fantastik bir dünya. İlla izlemişsinizdir. Ayrıca eklemey unuttum günde maks 2 saat oynayabilrim.

@Asmarde @Murat Can Şimşek @TheAny

Genel bir MMORPG açlığı var piyasada, eskiden herkes bir şeyler oynadı. Yeni oyunlar çıkardı ve bir MMORPG'den diğerine atlardık, çok eğlenirdik. Eskisi gibi değil ancak MMORPG kültürü düşüşe geçti, her ne kadar Amazon'un çıkardığı New World gibi oyunlarla Online RPG kültürünü seven oyuncuların dikkatini çekse de kısa sürede hevesleri geçiyor oyuncuların. Tek atmak istiyorum dediniz, bunu yapabileceğiniz oyun sayısı kısıtlı. Knight Online'da tek atabilirsiniz, Metin2'de tek atabilirsiniz ve belki Silkroad'da tek atabilirsiniz. Onun haricinde sayacağım diğer oyunlarda da tek atabilirsiniz. Bu güne kadar hangi MMORPG oyunları oynadığınız bilmiyorum. Oyuncu kitlesi nasıl olsun?, yabancı mı olsun?, oyun karışık mı olsun?, anlaşılması kolay mı olsun? ne aradığınızı bilmiyorum. Fakat ben de aynı arayış içerisindeyim. ¯\_(ツ)_/¯

Geri
Yukarı