Gelişmeli oyun önerisi

rodius

Picopat
Daha fazla  
Yok mu şöyle çar kasmalı bir oyun? Bir MMORPG oyununa sarmak istiyorum ama hiçbiri tam bana göre değil. Zamanında albion Online oynuyordum fakat 150 saatten falan sonra sıkmaya başladı, bıraktım. Diablo gibi izometrik ARPG oyunları çok hoşuma gidiyor. Path of Exile başladım, 30 saat dayanabildim. Gereksiz karmaşık gibi geliyor. Grim dawn oynuyorum şu sıralar fakat bu da çok sarmayacak gibi. Kısacası ne yapacağımı bilmiyorum. Tek istediğim şey Online olsun olmasın fark etmeksizin çar kasmalı gelişmeli grinding bir oyuna sarmak ve saatlerce oynamak. Her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok mu şöyle çar kasmalı bir oyun? Bir MMORPG oyununa sarmak istiyorum ama hiçbiri tam bana göre değil. Zamanında albion Online oynuyordum fakat 150 saatten falan sonra sıkmaya başladı, bıraktım. Diablo gibi izometrik arpg oyunları çok hoşuma gidiyor. Path of Exile başladım, 30 saat dayanabildim. Gereksiz karmaşık gibi geliyor. Grim dawn oynuyorum şu sıralar fakat bu da çok sarmayacak gibi. Kısacası ne yapacağımı bilmiyorum. Tek istediğim şey Online olsun olmasın fark etmeksizin çar kasmalı gelişmeli grinding bir oyuna sarmak ve saatlerce oynamak. Her türlü öneriye açığım.

Black Desert olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı