Gelmiş geçmiş en iyi oyun nedir?

En iyi oyun

• Oy verenlerin toplamı
    147
Milletin zevkine karışmak istemem ama...

God of War, Red Dead Redemption 2, The Last of Us, The Witcher 3: Wild Hunt, Skyrim, Heavy Rain ve sayamadığım diğer oyunlar dururken listeye LoL, Zula koymak nedir? Ya GTA: Türk oyun bile değil mod!?

Zamanına göre yorumlarsak eğer 2005-2011 yıllar arası silkroad Online benim için en iyi oyundu. Daha sonrasında gelişen oyun sektörü ile hikaye bazlı oyunlarda Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 serileri benim için en iyisiydi taa ki The Witcher 3 çıkasıya kadar. Ondan sonra The Witcher serisiyle tanıştım ve şu an benim için o duruyor. Her oyunu dönemine göre imkan doğrultusunda yorumlamak gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bu yorumun kasım ayından sonra Cyberpunk 2077 çıkmasından sonra değişebilir. 😄

PES 2013 futbolla hiç alakam yoktu 2019'u oynadım ama boş geldi futbol oyunundan tam daha da soğdum diyecekken bir arkadaşın tavsiyesiyle ve o sıkkınlıkla girdim diriş o giriş bida cıkamadım.
Bir de coquerors Blade biraz sinir bir oyun olsa da Win to Win'de olsa biraz bana o tarz oyunları sevdirdi.
Bir de Warband ve viking modu Warband oyun olarak sevdim sonra kolay gelince viking modu daha iyi geldi eylenceli ve zor işte benim oyunlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı