Gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman oyunu hangisidir?

Spider-Man gibi oyunları sevmememe rağmen büyüleyici bir oyun sadece bunu oynadım ama Spider-Man gibi oyunlar bana çok basit geliyor hikayesi sarmıyor ama ağ atıp şehirde dolaşmak eğlenceli onun haricinde sıkıcı.
En son oynadığım oyun ps2 de spiderman 2 ydi. Fena değildi ama çok özenilmemiş gibi bir oyundu. X-men origins i de oynamıştım. Oyun mekanikleri güzeldi bence ama o da sıradandı. Bence süper kahraman oyunları genel olarak hikaye konusunda sıradandı batman oyunlarına kadar. Batman Arkham serileri o sıradanlığı aştı diye düşünüyorum.

Batman Begins film yalnız oyun değil.
Oyunu da var hocam, ps2 de.

Batman.
1706986085337.png

Marvels Spider-Man 2 ya da Arkham City. Günümüzden bakarsak Spider-Man 2 daha önde bence. Ama çıktığı döneme kıyasla Arkham City daha iyi gibi. Yan görev tarafında iki oyunda bayağı kötü. Hemen hemen eşit seviyedeler hangi süper kahramanı daha çok seviyorsanız o oyunu daha çok beğenirsiniz muhtemelen. Ben Spider-Man 2'yi bir adım önde görüyorum.

Bence X men The Wolverine Origins oyunu, kes, parçala, yönet

O oyunu ilk kez playstation da 2009 da oynamıştım, oyun mekanikleri mükemmel gelmişti. Bence o zamana göre çok iyiydi.
Aynen, zamanına göre müthişti, tadı damağımda kaldı oyunun. Yeni çıkacak oyunu bekliyorum

Geri
Yukarı