Gelmiş geçmiş en kötü abur cubur hangisidir?

@ErenBcn @TheRealKurtCobain @Finch0900 neden bir anda üç kişi benim Didi yorumuma beğenmedim işareti attı ki. Hayır sadece merakımdan soruyorum. Sürekli denedim ve şans verdim 2.5 Lt olanını, şeftali aromalısını da, limon aromalısını da. Belirttiğim şeyler kesinlikle oluyor ve içen herkes de bunu söylüyordu. Acaba aldığım yerde mi bir sorun var demiştim başka yerlerden almaya başlamıştım en son, ama olmadı. Gerçekten Didi ucuz olduğu için sürekli şans veriyordum, çünkü ucuz ve 2.5 Lt, hem doyasıya içilir hem de tadı ortalama olsa güzel olur diyerekten. Asla güzel değil. Sadece bir defalığına bu sorunu yaşamamıştım, o da neden öyleydi hiçbir fikrim yok, kesin onda da bir sorun vardır ama hadi neyse.

Şunu yiyen biriyle aynı ortamda bile bulunamıyordum.

05081220-ed9616-1650x1650.jpg

@ErenBcn @TheRealKurtCobain @Finch0900 neden bir anda üç kişi benim Didi yorumuma beğenmedim işareti attı ki. Hayır sadece merakımdan soruyorum. Sürekli denedim ve şans verdim 2.5 Lt olanını, şeftali aromalısını da, limon aromalısını da. Belirttiğim şeyler kesinlikle oluyor ve içen herkes de bunu söylüyordu. Acaba aldığım yerde mi bir sorun var demiştim başka yerlerden almaya başlamıştım en son, ama olmadı. Gerçekten Didi ucuz olduğu için sürekli şans veriyordum, çünkü ucuz ve 2.5 Lt, hem doyasıya içilir hem de tadı ortalama olsa güzel olur diyerekten. Asla güzel değil. Sadece bir defalığına bu sorunu yaşamamıştım, o da neden öyleydi hiçbir fikrim yok, kesin onda da bir sorun vardır ama hadi neyse.
Gayet güzel bir içecek bence açıkçası. Bozuk olanları falan mı aldınız? Neden beğenmediniz?

@ErenBcn @TheRealKurtCobain @Finch0900 neden bir anda üç kişi benim didi yorumuma beğenmedim işareti attı ki. Hayır sadece merakımdan soruyorum. Sürekli denedim ve şans verdim 2.5 lt olanını, şeftali aromalısını da, limon aromalısını da. Belirttiğim şeyler kesinlikle oluyor ve içen herkes de bunu söylüyordu. Acaba aldığım yerde mi bir sorun var demiştim başka yerlerden almaya başlamıştım en son, ama olmadı. Gerçekten didi ucuz olduğu için sürekli şans veriyordum, çünkü ucuz ve 2.5 lt, hem doyasıya içilir hem de tadı ortalama olsa güzel olur diyerekten. Asla güzel değil. Sadece bir defalığına bu sorunu yaşamamıştım, o da neden öyleydi hiçbir fikrim yok, kesin onda da bir sorun vardır ama hadi neyse.

Eğer üzerinizde baskı olduysa özür dilerim. Ben sadece düşüncenizi beğenmediğimi söyledim yani kötü bir amacım yoktu. Ben beğeniyorum açıkçası :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı